Žitorađa
Kosanica
Temnić 1924
Paraćinci deklasirali ratare

Pred oko stotinak gledalaca fudbaleri Poljoprivrednika iz Počekovine izgubili su susret na svom terenu od favorizovane ekipe Jedinstvo iz Paraćina u zoni zapad rezultatom 6:1. Susret je vodio glavni sudija Nemanja Djurdjević iz Kruševca. Podelio je žute kartone domaćim igračima Cvetkoviću i Simiću i gostujucem igraču Dimiću. Gosti su opravdali naziv favorita i ubedljivo pobedili domaćine. U finišu poluvremena fudbaleri Jedninstva su za 5 minuta postigli 3 pogodka. Svoju superiornos zadržali su do kraja susreta kada su postigli jos 3 pogodka. Strelac za domaće bili su: Majdevac u 62. minutu iz jedanaesterca, a za goste trostruki strelac Trifunovic u 34. 37, 47 minutu, Uroševic u 38, Manojlović u 73.  i Milojević u 76. minutu utakmice.