Drina
Ivanjica
Trijumf Gimnazijalca u Vrnjačkoj Banji
09.03.2008 B. Otašević

U 13.kolu Medjuregionalne lige, odbojkašice Gimnazijalca su savladale ekipu Vrnjačke banje u gostima rezultatom 3:0, po setovima (27:29, 11:25, 23:25). Kao što jedna pesma kaže "Na zapadu ništa novo".Stihove iz ove pesme smo iskoristili da bi vam dočarali to da je Gimnazijalac još jednom pobedio maksimalnim rezultatom 3:0.
Po rečima trenera Ane Tijanić put do pobede na ovoj utakmici uopšte nije bio lak.
Igrale smo bez dve igračice iz standardne postave, Sanje Milinković i Ane Milisavljević. U prvom setu su se igračice malo uplašile od atmosfere sa tribina, tako da smo uspele da ga osvojimo na razliku. U drugom setu smo podigle nivo igre, Banjčanke su pale posle teškog prvog seta i uspevamo, bez većih problema da osvojimo i ovaj set. U trećem setu je bilo izjednačeno do samog kraja, ali smo dobrom igrom i taj osvojile i zabeležile još jednu pobedu. U sledećem kolu Gimnazijalac igra protiv ekipe Mladosti iz Kruševca.