Ljubovija
Mileševka
Rutinska pobeda "malenih"
24.02.2008 P.Pešić

U okviru 16. kola Prve ženske Banka Intesa lige, Kraljevčanke su rezultatom 69:53 savladale ekipu Stare Pazove i na svoj bodovni saldo upisale sedmu prvenstvenu pobedu. Otpor prosečnih gošći, "malene" su slomile već u prvoj četvrtini. Prednos domaćih košarkašica tokom čitavog meča se kretala od osam do četrnest poena. Najveću prednost od petnest poena "malene" su imale u 35. minutu kod rezultata 55:40. U redovima pobedničke ekipe prednjačila je Tamara Živanović sa 20 poena, a dvocifren učinak imale su još Ilić 13, Mihajlović 12 i Ristić sa 11 poena. Kod Stare Pazove najefikasnija je bila Snežana Mirkov sa 13 poena, dok je Terzić postigla 11. U narednom 17. kolu, košarkašice Kraljeva će gostovati u Zrenjaninu ekipi Proletera.
Kraljevo: Čkovrić 3, Ilić 13, Ristić 11, Živanović 20, Bajić, Jovanović 6, Mihajilović 12, Račić, Nikolić, Baltić 2, Pjevac, Maraš 2
Stara Pazova: Radojičić, Jovović 7, Kostić, Terzić 12, Grubiša 7, Damjanović, Filipović 4, Mirkov 13, Elez, Rastović, Vuković, Stefanović 10