Dragocvet
Ozren
PTZ: Župa - Juhor 1:1
27.08.2013 S.Blagojević

Prvo poluvreme potpuno je pripalo Župljanima, imali su inicijativu i nekoliko šansi ali zahvaljujući sjajnom golmanu gostiju Ivanu Maksimoviću na poluvreme se otišlo bez pogodaka, Na poluvremenu trener gostijui Miloš Sibinović uvodi u igru Slađana Mladenovića pojačava sredinu terena i polako gosti preuzimaju igru. Ipak u 49. minutu domaći dolaze u vođstvo pošto je Sibinović u svom šesnaestercu igrao rukom po proceni danas odličnog glavnog sudije Marka Aleksića a iskusni Lazić bio neumoljiv za vođstvo domačih U 79. minutu posle centršuta Vukomanovića golman domačih Marković i jedan od štopera loše su reagovali a Acković rasni strelac gostiju je rutinski izjednačio. Do kraja gosti su mogli i do pobede pošto je Nikola Marković pobegao odbrani domačih ali umesto da šutira upustio se u nepotreban dribling pa je ostalo 1:1 čini se najpravednije.

Strelci: 1:0  Lazić u 49. minutu iz Ku, 1: 1 Acković u 79. minutu. Stadion Župe u Aleksandrovcu, gledalaca 200. Sudija Marko Aleksić (Kruševac) 7, 5, Opomenuti igrači: Lazić i Sekulović (Župa), Acković, Cvejić, Sibinović (Juhor). Crveni karton: Bogićević (Župa) po završetku utakmice. IGRAČ UTAKMICE: Ivan Maksimović (Juhor).

ŽUPA: Marković 6, 5, Bićanin 7, Bogićević 6, 5, Obradović 7, Toskić 7, Kovačević 6, 5Milosavljević 6, 5(Miljković 7), Ivan Vuletić 7, 5, Sekulović 6, 5, Lazić 7, Maksić 7

JUHOR: Maksimović 7, 5, Simonović 7, Tomić 7(Vukša 7, Vukomanović 7, 5, Lukić 7, Sibinović 7, Cvejić 7, 5, Marković 6, 5, Acković 7. Pejković 6, 5(Mladenović 7), Matejić 6, (Radonjić-).

CRVENI KARTON BOGIĆEVIĆU

Po završetku utakmice na putu ka svlačionici glavni sudija Marko Aleksić pokazao je zbog nesportskog ponašanja Bogićeviću igraču domačih drugi žuti karton a s obzirom da je ovaj več imao opomenu u 85. minutu to je bio automatski crveni karton. Još jedan detalj interesantan desio se na poluvremenu utakmice u Aleksandrovcu naime šef struke domačih Branko Mihajlović napustio je klupu Župe da li je bio ljut ili je po sredi nešto drugo videćemo narednih dana.