Železničar
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
Poraz Dunava u Staroj Pazovi

Košarkaši Dunava pretrpeli su težak poraz u lokalnom derbiju na gostovanju u Staroj Pazovi. Domaći košarkaši slavili su rezultatom 92:70, po četvrtinama 24:18, 30:11, 18:21, 20:20. Bila je ovo najlošija partija Dunava u dosadašnjem delu prvenstva. Očajnom igrom u odbrani u prvom poluvremenu utakmice, uz samo četiri napravljena faula, igrači Dunava dozvolili su domaćinu da postigne 54 poena i napravi nedostižnu prednost do odmora. U drugom delu utakmice viđena je izjednačena borba ali košarkaši Dunava nisu uspeli da smanje prednost Staropazovčana pre svega zbog previše izgubljenih lopti u napadu. Statistiku sa utakmice ST.PAZOVA - DUNAV možete pogledati na sajtu kluba kkdunav.rs

Već za tri dana pred Dunavom je novi izazov. U subotu 3.decembra u okviru desetog kola Prve srpske lige u Belegiš stiže ekipa Vrbasa. Biće ovo prilika da košarkaši Dunava poprave utisak posle loše partije u Staroj Pazovi. Utakmica počinje u 19 časova.