PRETRAGA
Odbojka(ž) [2014-2015] - VESTI
KOMENTARI
Ivan Filipović 1 | 0
U 25. kolu Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK (Belosavci) - Karađorđe (Rača) 4-1 (3-0). Iz prve akcije domaćin dolazi u vodstvo. Igrao se 2. minut kada je Cvetković izbacio Adamovića u prazno, a ovaj rutinski savladao golmana. U 13. minutu, asistent i strelac su zamenili mesta. Probio je Adamović po levoj strani, odigrao povratnu loptu na koju je natrčao Cvetković i poslao je u nebranjeni deo mreže. Jedna od najlepših akcija u Belosavcima ove godine viđena je u 35. minutu kada je Cvetković povukao loptu i fantastično proigrao Karapandžića na desnom boku, koji je, iako u odličnoj poziciji, odlučio da uposli usamljenog Jankovića i BSK je poveo sa 3-0. Čim je krenulo drugo poluvreme, već je bilo 4-0. 36 sekundi je bilo potrebno Adamoviću i Cvetkoviću da još jednom zalude odbranu protivnika. Prvi je asistirao, a drugi šutirao sa ivice kaznenog prostora i pogodio donji desni ugao protivničkog gola. U nastavku, ritam igre je opao, ali je i pored toga BSK imao dve odlične šanse. Šutirao je Pavković glavom pored stative nakon odličnog centar šuta Žujevića, a par minuta kasnije Knežević je pogodio stativu. U 78. minutu, nakon povratne lopte, iskusni golman Slavković se spetljao i predao loptu protivniku u noge, kome nije bilo tesko da smanji na 4-1, što je bio i konačan rezultat. Utakmica je odigrana po prijatnom vremenu i dobro pripremljenom terenu, pa ostaje žal što je dobru partiju posmatralo tek 50ak gledalaca.
Bojan Ivanovic 2 | 0
Слога 1940 из Бајине Баште је, после кикса у Мионици, успела да консолидује редове упркос чињеници да се растала са тренером Душком Пријићем и да није могла да рачуна на пожутеле Ђ. Ђорђевића, Јаковљевића и повређеног Савића, па је на свом терену савладала Рађевац са 3:0. Голове су постигли Вујић, Тошић и Максимовић. Посебно је био леп гол капитена Вујића дат из слободног ударца са око 18 метара. Екипу је предводио тренер голмана Небојша Јовановић уз помоћ председника клуба Рада Сарића који се успешно опоравља после одсуства од скоро месец дана због великог здрвственог проблема.
KG-slavija 5 | 1
IDEMO SAMO NAPRED FK.SLAVIJA.......POKAZALI SMO DA SMO NAJBOLJI.....
Saša Šarbane Ub 0 | 0
Utakmica 11. kola opstenske lige Ub grupa istok izmadju FK Šarbana i FK Slove iz Vrhovina nije ni odigrana jer gosti nisu dosli na utakmicu. Mec ce svakako biti registrovan rezultazom 3:0 u korist Šarbana, dok ekipi iz Vrhovina najverovatnije sledi oduzimanje bodova. U svakom slucaju sa ova tri boda Šarbane ostaje lider prvenstva i potrebna im je jos samo jedna pobeda u preostala tri kola da bi sigurno osigurali poziciju koja vodi u baraz. U narednom kolu Šarbane putuje na neugodno gostovanje u Dokmir.
Zoran 0 | 0
Regionalna liga Grupa Istor, RS, Jardan - Bratstvo 2-4, a ne 1-2.
Vladanko 2 | 1
Lozničane napustio Nenad Simić koji je zimus došao iz Sloge Kraljevo. Simić je otišao u Kanadu, ali nije poznato koji klub je u pitanju. Veliki gubitak za Loznicu jer je Simić trebao da bude značajno pojačanje za narednu sezonu u Prvoj ligi Srbije. Kada smo već kod PLS, gradom kruže priče da Lozničane muči besparica i da je velika neizvesnost kako bi izgledao tim u ovoj ligi.
Pačir1963 2 | 6
Vidim da neko konstantno ukucava negativan poen na moje komentare pa i onda kada je to nelogično i nepotrebno pa me zanima ko je to i ako je korektan neka odgovori a vidim da samo ja pišem u ovim kratkim komentarima za ovu ligu(ne pišem opširne komentare jer nisam uvek na utakmicama Bačke iz Pačira)
Pačir1963 2 | 3
Šta se to dešava?Niste mi objavili prethoni 5-6 komentara a sada se sve to pojavljuje.Već sam doneo odluku da se više ne javljam(uopšte)Drago mi je da su komentari objavljeni(verovatno je došla druga smena na posao)i da se vidi da ono što sam napisao ne vređa nikoga a što se dešava u našem fudbalu možemo komentarisati a da nikog ne uvredi jer mi smo samo obični gledaoci kojima je ovo zabava a ozbiljni ljudi koji vode klubove ni ne čitaju ove komentare.Valjda niste poverovali u moj komentar o idealizaciji našeg fudbala u mojim prošlim komentarima jer sam u očaju pokušao da mi se objavi komentar jer nisam verovao da sam toliko nekontrolisano pisao.
1212 2 | 0
@NESA nemam pojma ciji je zet ,čak neznam ni da li je čovek oženjen veruj mi
Pedja RA 2 | 1
Danas u Raskoj, utakmica 23. kola SLZ Bane-Josanica sudija u drugom poluvremenu napravio veliku gresku i ponistio cist drugi gol domace ekipe i uz to jos jedna situacija kada je sviran vidno nepostojeci ofsajd Djordjevicu u obecavajucem napadu.I pitanje, moze li mi neko reci ime i prezime trenera Josanice? Hvala.