Omladinac

Dinamo 1945 pobedom se oprostio od navijača na obnovljenom Gradskom stadionu, Srpska liga Vojvodina
Muškarci
pre 10 dana

Dinamo 1945 pobedom se oprostio od navijača na obnovljenom Gradskom stadionu

Fudbaleri "brzog voza" posle šest meseci ponovo su igrali na svom Gradskom stadionu, gde je u međuvremenu postavljena veštačka trava. Puleni trenera Srđana Tekijaškog ozbiljnim pristupom protiv gostiju iz Novih Banovaca, koji su ispali iz Srpske lige Vojvodina, ostvarili su ubedljivu pobedu.   Posle samo petnaestak minuta igre, golovima Vanje Đošića i Pavela Čižika, Pančevci su stekli značajnu prednost. Posle brze akcije i nekoliko propuštenih prilika, u strelce se upisao i Damjan...

Slušaj vest

Ostale vesti