Startovale "kamiondžije"
Posle zaslužnog odmora trener FAP-a, Dragan Pantović je obavio prozivku igrača za novo prvenstvo. Na prvom okupljanju pojavilo je se 26 igrača, dok su Lukovič i Šiljak dobili produžen odmor od 3-4 dana. Od igrača koji su nosili plavi dres u proteklom prvenstvu nisu se pojavili Marić, Vulević, Stevanović, Stanković i Ljupko Lujić koji je okončao karijeru i koji će biti pomoćnik Pantoviću. Pored starosedelaca tu su i novajlije Zivković(Rudo), Džulović(Jedinstvo BP), Prijović(Zlatar) i Čolović(Erdoglija). Pored njih prvom timu je priključeno i 7 igrača iz kadetskog i omladinskog tima.
Predsednik Ilkić otkrio planove Spartaka 1911: Nestorović ostaje, stižu pojačanja
Omladinci Jedinstva bez poraza u prvenstvu: Posle dve godine vratili se u Omladinsku ligu Srbije
Šehović iz Dukle u Čukarički: Levi bek pojačao Brđane pred novu sezonu
Jedinstvo sa golom prednosti čeka revanš: Putnik u PFL Subotica biće poznat posle duela u Novom Kneževcu