XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:30 Jedinstvo 1924 (VL) - Mladost (PP) 1:0
2 24.08.2019 17:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Podrinje 1:1
3 01.09.2019 16:30 Sloga - Jedinstvo 1924 (VL) 1:1
4 07.09.2019 16:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Duško 3:0
5 14.09.2019 16:00 Sinđelić - Jedinstvo 1924 (VL) 1:2
6 21.09.2019 15:30 Jedinstvo 1924 (VL) - Vidojevica 4:2
7 29.09.2019 15:00 Mladi borac - Jedinstvo 1924 (VL) 4:1
8 05.10.2019 15:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Majur 3:0
9 13.10.2019 15:00 Cer - Jedinstvo 1924 (VL) 2:0
10 19.10.2019 15:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Mladost (DD) 2:2
11 27.10.2019 14:00 Milan Orlić - Jedinstvo 1924 (VL) 1:0
12 02.11.2019 13:30 Jedinstvo 1924 (VL) - Drina 5:0
13 10.11.2019 13:00 Hajduk Stanko - Jedinstvo 1924 (VL) 0:2
14 16.11.2019 13:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Karađorđe 3:2
15 24.11.2019 13:00 Jedinstvo (ŠT) - Jedinstvo 1924 (VL) 0:0
16 08.03.2020 14:00 Mladost (PP) - Jedinstvo 1924 (VL) 1:4
17 15.03.2020 14:30 Podrinje - Jedinstvo 1924 (VL) 1:1
18 21.03.2020 14:30 Jedinstvo 1924 (VL) - Sloga
19 29.03.2020 15:30 Duško - Jedinstvo 1924 (VL)
20 04.04.2020 16:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Sinđelić
21 12.04.2020 11:00 Vidojevica - Jedinstvo 1924 (VL)
22 18.04.2020 16:30 Jedinstvo 1924 (VL) - Mladi borac
23 25.04.2020 16:30 Majur - Jedinstvo 1924 (VL)
24 29.04.2020 17:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Cer
25 03.05.2020 17:00 Mladost (DD) - Jedinstvo 1924 (VL)
26 09.05.2020 17:00 Jedinstvo 1924 (VL) - Milan Orlić
27 17.05.2020 17:30 Drina - Jedinstvo 1924 (VL)
28 Jedinstvo 1924 (VL) - Hajduk Stanko
29 Karađorđe - Jedinstvo 1924 (VL)
30 Jedinstvo 1924 (VL) - Jedinstvo (ŠT)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (DD) 17 11 4 2 37
2 Jedinstvo 1924 (VL) 17 9 5 3 32
3 Vidojevica 17 10 1 6 31
4 Podrinje 17 9 3 5 30
5 Hajduk Stanko 17 10 0 7 30
6 Cer 17 8 3 6 27
7 Sloga 17 8 3 6 27
8 Karađorđe 17 9 0 8 27
9 Majur 17 8 1 8 25
10 Jedinstvo (ŠT) 17 8 1 8 25
11 Mladi borac 17 7 0 10 21
12 Drina 17 6 2 9 20
13 Milan Orlić 17 5 2 10 17
14 Duško 17 5 1 11 16
15 Mladost (PP) 17 4 3 10 15
16 Sinđelić 17 4 1 12 13