XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:30 Novi Pazar - Metalac 0:0
2 26.08.2017 17:00 ČSK Pivara - Novi Pazar 2:2
3 03.09.2017 16:30 Novi Pazar - Jagodina 2:1
4 09.09.2017 16:30 Sinđelić - Novi Pazar 0:0
5 16.09.2017 19:00 Novi Pazar - TSC 2:0
6 24.09.2017 15:30 Novi Pazar - Radnički 1923 0:1
7 01.10.2017 15:00 Teleoptik - Novi Pazar 0:0
8 07.10.2017 15:00 Novi Pazar - Inđija 4:3
9 15.10.2017 15:00 Sloboda - Novi Pazar 0:0
10 22.10.2017 14:30 Novi Pazar - Temnić 1924 1:1
11 29.10.2017 13:30 Radnički (P) - Novi Pazar 1:0
12 05.11.2017 13:30 Novi Pazar - Proleter 1:1
13 12.11.2017 13:00 Bežanija - Novi Pazar 2:0
14 18.11.2017 13:00 Novi Pazar - Dinamo 2:1
15 26.11.2017 13:00 Budućnost - Novi Pazar 1:1
16 09.03.2018 16:00 Metalac - Novi Pazar 1:1
17 17.03.2018 15:30 Novi Pazar - ČSK Pivara 1:0
18 28.03.2018 15:30 Jagodina - Novi Pazar 0:1
19 01.04.2018 18:00 Novi Pazar - Sinđelić 1:0
20 07.04.2018 15:30 TSC - Novi Pazar 2:0
21 11.04.2018 15:30 Radnički 1923 - Novi Pazar 2:0
22 15.04.2018 17:30 Novi Pazar - Teleoptik 1:2
23 23.04.2018 16:00 Inđija - Novi Pazar 2:0
24 28.04.2018 17:30 Novi Pazar - Sloboda 0:0
25 02.05.2018 17:00 Temnić 1924 - Novi Pazar 0:2
26 06.05.2018 17:00 Novi Pazar - Radnički (P) 2:1
27 12.05.2018 17:00 Proleter - Novi Pazar 5:0
28 19.05.2018 17:00 Novi Pazar - Bežanija 1:1
29 26.05.2018 17:00 Dinamo - Novi Pazar 1:1
30 31.05.2018 17:00 Novi Pazar - Budućnost 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Proleter 30 20 5 5 65
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Dinamo 30 20 3 7 63
3 Metalac 30 17 6 7 57
4 TSC 30 15 9 6 54
5 Inđija 30 12 9 9 45
6 Sinđelić 30 13 6 11 45
7 Bežanija 30 11 11 8 44
8 Teleoptik 30 10 10 10 40
9 Novi Pazar 30 9 13 8 40
10 Budućnost 30 9 11 10 38
11 Radnički 1923 30 10 6 14 36
12 Sloboda 30 9 7 14 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Radnički (P) 30 8 7 15 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Temnić 1924 30 6 8 16 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina ČSK Pivara 30 4 10 16 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Jagodina (-6) 30 3 7 20 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu