11.11.2013 12:11 mediaportal.rs

Moravički okrug: Donja Vrbava ā€“ Rudar 1:1

Derbi nije opravdao očekivanja. U dva različita poluvremena prikazan je i različit fudbal. Prvi deo igre protekao je u nešto boljoj i lepšoj igri, sa dva pogotka, po jedan na obe strane. U drugom delu samo po jedna izgledna prilika i bez onoga što fudbal čini igrom. Prvo uzbudjenje je usledilo u 13.minutu kada se gostujući napadač Marković usamljen našao na ivici...

01.10.2012 21:01 Miroslav Todorović

Liga moravičkog okruga : Donja Vrbava uspeŔnija od Ovčara

U duelu timova iz gornjeg dela tabele,uspešniji je bio domaćin savladavši goste iz Markovice,rezultatom 3-1.Ekipa Ovčara je meč odigrala bez nekoliko standardnih igrača koji zbog kartona i povreda nisu mogli da nastupe u današnjem susretu.Nedostatak pomenutih prvotimaca posebno se osetio u drugom delu,kada je tim Donje Vrbave prelomio utakmicu i osvojio važne bodove.Meč su...