10.07.2010 08:46 mishony

Kuglanje - sport koji nema granica

Kuglanje je sport koji nema granica. Opšte poznata stvar (makar, među ljubiteljima kuglanja u svetu) da je Srbija najjača kuglaška nacija na svetu. Muška kuglaška reprezentacija Srbije, kao što je opšte poznat, osvojila je titulu šampiona na Svetskom prvenstvu u nemačkom gradu Detenhajmu 2009 god. pobedivši u finalu selekciju,skoro...

10.07.2010 02:39 BSS

Biciklizam: Viliamson sedma u drugoj etapi trke u Češkoj

Britanka Ketrin Viliamson, koja vozi u majici mešovite reprezentacije Srbije na trci kategorije 2.2 „Češko - švajcarski trofej“ osvojila je odlično sedmo mesto u drugoj etapi do 110 km u okolini Jirkova u Češkoj i čuva četvrtu poziciju u generalnom plasmanu. U sprintu velike grupe biciklistkinja, pobedila je Nemica Triksi Forak, koja je slavila i u prvoj etapi, u vremenu 3:18,20 časova (prosek...