04.04.2010 22:43 BSS

Biciklizam: Stević počeo sezonu pobedom u Kovilju

Olimpijac profi tima Partizan Srbija Ivan Stević, počeo je sezonu pobedom u prvoj trci ā€žBiciklističke lige Srbijeā€œ na stazi u Kovilju pored Novog Sada za ā€žVeliku nagradu Novog Sadaā€œ koju je uspeÅ”no organizovao klub Vojvodina i vredni biciklistički radnik Borislav SubaÅ”ić! U lepom sprintu pretekao je Aleksandra Dukića iz niÅ”kog Železničara MBN.Crno beli su imali pobednika u kategoriji mastersa....

04.04.2010 03:02 Marija Kostić

NZ: Topličanin - Napredak(A) 3:0

Dominacija Prokupčana tokom celog meča, i veoma loša partija gostiju. Fudbaleri Topličanina su od početka počeli da stvaraju šanse, najbolje su imali Kostić u 10. i Jovanović u 13.minutu. A onda u 16.minutu 1:0 za domaće, Momčilović je uspeo da prevari odbranbene igrače Napretka i da postigne gol. U 30.minutu bilo je već 2:0, Momčilović je lepo prošao po levoj strani, dodao...