07.05.2008 19:19 Marija Kostić

Topličanin-Mladost (M) 4:0

Danas su na stadionu kraj Toplice bili idealni uslovi za igru. Topličanin je do vođstva stigao još u 3. minutu. U šesnaestercu je oboren Marko Veljković i dosuđen je penal, a Aleksandar D.Jović jer bio precizan sa bele tačke. Gledaoci su posle ovog ranog gola očekivali goleadu. Ali nije bilo tako. Činilo se, da lider na tabeli nije bio dovoljno motivisan u ovom meču. Igralo se...

07.05.2008 17:26 BojanKG

JoÅ” jedna nula u Kragujevcu

Radnički Kragujevac - Sloga Bajina Bašta 0:0. I četvrti put, ovog proleća fudbaleri Radničkog su odigrali 0:0 kod kuće. Konačno su zaigrali na prelepoj travi Čika Dače, ali ni to nije pomoglo da se osvoje tri boda. Ekipa iz Bajine Bašte je došla po bod i defanzivnom igrom stigla do zasluženog boda. Prvo poluvreme je donelo blagu inicijativu domaćina, ali najizlgedniju...