05.05.2008 05:35 V. Andrić

Sloboda (Č) - Sloboda (U) 2:1

Ključni momenat na utakmici dogodio se u 35. minutu. Sa ledja je u šesnaestercu domaćih oboren Milovanović, sudija Šviković ostao je nem, a u kontranapadu Čačani su postigli gol za vođstvo. U nadoknadi prvog poluvremena, a nakon jednog dužeg prekida, i na prvi pogled teže povrede domaćeg igrača Veličkovića, Petrović pogađa iz slobodnog udarca za izjednačenje. Tek...

05.05.2008 05:13 Vuković Dejan

Zlatibor Voda uspeŔnija u subotičkom derbiju

Fudbaleri Zlatibor Vode pobedili su u gradskom derbiju Srpske lige grupa Vojvodina Spartak sa 2:1. U prvom poluvremenu vodila se ravnopravna borba dva gradska rivala, prvi su u vođstvo došli gosti u desetoj minuti prvog poluvremena kada je Kovačić igrač Zlatibor vode uspeo da savlada golmana Marjanovića. Gol je nastao posle jedne greške odbrane Spartaka kada je sam pred...