02.03.2008 19:00 srbijasport.net

Radnički osvojio Kup Srbije

Odbojkaši Radničkog osvojili su trofej u nacionalnom Kupu, pošto su pred svojim navijačima u tri seta pobedili kraljevačku Ribnicu rezultatom 3:0, po setovima 25:17, 25:22, 25:22. Kragujevčani su dominirali tokom celog meča i zasluženo došli  do prvog pehara u klupskoj istoriji. Makedonski reprezentativac, Hari Nakovski izabran je za najboljeg igrača finalnog turnira a nagradu mu je uručio...

02.03.2008 05:34 B.Biševac

Bane - Zaječar 33:28

U prvom prolećnom kolu Druge lige "Jug", rukometaši Bana savladali su čvrstu ekipu iz Zaječara rezultatom 33:28 i tako se približili ekipama iz vrha tabele.Viđena je odlična rukometna predstava u kojoj do samog kraja ni jedna ekipa nije imala veću razliku od dva gola.Susret je obilovao izjednačenjima,a meč je prelomljen pet minuta pre kraja kada su raščani mini...