KMF Kraljevićevo bez bodova protiv Inđijaca

KMF Kraljevićevo

Domaći fudbaleri Kraljevićeva doživeli su prvi poraz na svom terenu, nisu uspeli da savladaju goste iz Inđije koji su na najbolji način iskoristili greškae Kačarevaca i odneli tri boda. U prvom poluvremenu prilike koje su imali na početku meča Stojanovski, Anđelović i Trajčevski pred golom Strajnića koji je dobrim odbranama sačuvao mrežu. Gosti su iz kontranapada uspeli da steknu prednost dvostrukim strelcem Mileševića. U prvom poluvremenu jedins svetla tačka domaćeg tima bio je golman Željko Jaćimović koji je sjajnim odbranama sačuvao svoju mrežu. U drugom poluvremenu dobar početak domaćih fudbalera i Petković je prvo smanjio prednost da bi Trajčevski izjednačio. Minut kasnije Naglić je iskoristio priliku i ponovo gostima doneo prednost. U 34 minuti zbog verbalnog vređanja isključeni su domaći golman Ž.Jaćimović i gostujući igrač Vujičić gde su Kačarevci ostali više oslabljeni do kraja meča. Prilike za domaći tim su propustili Vučković i Stojanovski i kazna je stigla za promašaje u poslednjem minutu meča trećim golom Milešević je obezbedio pobedu gostima iz Inđije.

Kraljevićevo – Indians 2013 2:4 (0:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Dragan Milanović (Pančevo) 7 i Vanja Drndarević (Zrenjanin) 7. Strelci: 0:1 Milešević u 11, 0:2 Milešević u 16, 1:2 Petković u 24, 2:2 Trajčevski u 30, 2:3 Naglić u 31, 2:4 Milešević u 39 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 7 (3-4), Indians 2013 8 (4-4). Žuti kartoni: Trajčevski, , (KMF Kraljevićevo), Denić (Indians 2013). Crveni karton: Ž.Jaćimović u 34 minuti (Kraljevićevo), Vujičić u 34 minuti (Indijans 2013).  Igrač utakmice: Milešević.

Kraljevićevo: Ž.JAĆIMOVIĆ 7, STOJANOVSKI 7, PETKOVIĆ 7,5, TRAJČEVSKI 7, ANĐELOVIĆ 7,5, Tomeski 6,5, Majkić 6,5, Zlatanović 7, Vučković 7, Georgijevski 6,5.

Indians 2013: STRAJNIĆ 7,5, DENIĆ 7,5, MILEŠEVIĆ 8, CVETINOVIĆ 7, MITROVIĆ 7, Naglić 7, Karaklajić 6,5, Vujičić 6, Turčinović 6,5, Lošić 6,5 .

Fortuna 6 : 7 Forum
Kraljevićevo 2 : 4 Indians 2013