PLS: Sinđelić - Novi Pazar 1:1

Dobro su Orlovi otvorili meč i već od petog minuta su poveli rezultatom 1:0, a strelac je bio Jue.

Nisu se predavali gosti i pokušali su kroz pas igru da dođu do gola Sinđelića, ali je siguran na golu bio Vukašinović. Prvih pola sata se igralo između dva kaznena prostora, ali bez izrazitih šansi za obe ekipe.

Gosti su uspeli da dođu do gola, ali postigli su ga iz nedozvoljene pozicije. U poslednjem minutu prvog dela Tomović je imao kolosalnu šansu, ali nije uspeo da duplira prednost.

Drugi deo meča, opet Sinđelić bolje otvara. Bumbar je nakon kornera pogodio prečku. Ipak u 62. minutu gosti dolze do izjednačenja. Najviši u skoku je bio Hot i savladao odbranu Sinđelića. Krenuli su silovito orlovi, ali nisu imali sreće u završnici Vučićević, Đurić i Veselinović, te se meč završio rezultatom 1:1.

Dinamo 3 : 1 Smederevo 1924
OFK Bačka 2 : 1 Kabel
Radnički 1923 3 : 0 Radnički (P)
Metalac 1 : 0 Zemun
Sinđelić 1 : 1 Novi Pazar
Zlatibor 0 : 0 RFK Grafičar
OFK Žarkovo 4 : 0 Budućnost
Trayal 2 : 1 Kolubara