XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
02/03.09.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.09
17:00
OFK VrŔac
Inđija Toyo Tires
0
1
02.09.2023 17:00
OFK VrŔac
0 : 1
Inđija Toyo Tires
02.09
19:00
Mačva
Mladost GAT
2
0
02.09.2023 19:00
Mačva
2 : 0
Mladost GAT
02.09
19:00
GFK Sloboda
Smederevo 1924
1
1
02.09.2023 19:00
GFK Sloboda
1 : 1
Smederevo 1924
03.09
19:00
Metalac
Radnički (SM)
1
0
03.09.2023 19:00
Metalac
1 : 0
Radnički (SM)
02.09
17:00
Jedinstvo (Ub)
Kolubara
3
2
02.09.2023 17:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 2
Kolubara
03.09
17:00
Radnički (NB)
Tekstilac
1
3
03.09.2023 17:00
Radnički (NB)
1 : 3
Tekstilac
03.09
19:00
GFK Dubočica
OFK Beograd
3
5
03.09.2023 19:00
GFK Dubočica
3 : 5
OFK Beograd
03.09
17:00
RFK Novi Sad 1921
RFK Grafičar
2
2
03.09.2023 17:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 2
RFK Grafičar
07.09.2023 00:16 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 5 4 1 0 13
2 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 5 3 1 1 10
3 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 5 2 3 0 9
4 Doigravanje (Play Off) RFK Grafičar 5 2 2 1 8
5 Doigravanje (Play Off) Mačva 5 2 2 1 8
6 Doigravanje (Play Off) OFK VrŔac 5 2 2 1 8
7 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 5 1 4 0 7
8 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 5 2 1 2 7
9 Play Out GFK Dubočica 5 2 1 2 7
10 Play Out Radnički (NB) 5 1 3 1 6
11 Play Out Kolubara 5 1 2 2 5
12 Play Out Metalac 5 1 2 2 5
13 Play Out GFK Sloboda 5 0 3 2 3
14 Play Out Radnički (SM) 5 0 3 2 3
15 Play Out Mladost GAT 5 0 2 3 2
16 Play Out RFK Novi Sad 1921 5 0 2 3 2

6.kolo
Sledeće kolo
09/10.09.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.09
16:30
Inđija Toyo Tires
RFK Grafičar
0
0
09.09.2023 16:30
Inđija Toyo Tires
0 : 0
RFK Grafičar
10.09
16:30
OFK Beograd
RFK Novi Sad 1921
4
1
10.09.2023 16:30
OFK Beograd
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
10.09
16:30
Tekstilac
GFK Dubočica
1
0
10.09.2023 16:30
Tekstilac
1 : 0
GFK Dubočica
10.09
19:00
Kolubara
Radnički (NB)
2
0
10.09.2023 19:00
Kolubara
2 : 0
Radnički (NB)
09.09
16:30
Radnički (SM)
Jedinstvo (Ub)
4
1
09.09.2023 16:30
Radnički (SM)
4 : 1
Jedinstvo (Ub)
09.09
16:30
Smederevo 1924
Metalac
2
1
09.09.2023 16:30
Smederevo 1924
2 : 1
Metalac
10.09
16:30
Mladost GAT
GFK Sloboda
0
1
10.09.2023 16:30
Mladost GAT
0 : 1
GFK Sloboda
08.09
16:30
OFK VrŔac
Mačva
0
0
08.09.2023 16:30
OFK VrŔac
0 : 0
Mačva
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu