XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
06/07.04.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.04
16:00
Radnički (SM)
Inđija Toyo Tires
1
2
08.04.2024 16:00
Radnički (SM)
1 : 2
Inđija Toyo Tires
07.04
19:00
Kolubara
Smederevo 1924
2
4
07.04.2024 19:00
Kolubara
2 : 4
Smederevo 1924
08.04
16:00
Tekstilac
Mladost GAT
1
2
08.04.2024 16:00
Tekstilac
1 : 2
Mladost GAT
07.04
16:00
OFK Beograd
OFK VrŔac
1
0
07.04.2024 16:00
OFK Beograd
1 : 0
OFK VrŔac
07.04
16:00
RFK Grafičar
Mačva
2
2
07.04.2024 16:00
RFK Grafičar
2 : 2
Mačva
07.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
0
4
07.04.2024 16:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 4
GFK Sloboda
08.04
18:00
GFK Dubočica
Metalac
1
0
08.04.2024 18:00
GFK Dubočica
1 : 0
Metalac
08.04
16:00
Radnički (NB)
Jedinstvo (Ub)
1
2
08.04.2024 16:00
Radnički (NB)
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
08.04.2024 19:58 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 29 19 4 6 61
2 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 29 14 7 8 49
3 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 29 13 9 7 48
4 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 29 12 11 6 47
5 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 29 14 5 10 47
6 Doigravanje (Play Off) Mačva 29 11 8 10 41
7 Doigravanje (Play Off) RFK Grafičar 29 11 8 10 41
8 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 29 11 8 10 41
9 Play Out GFK Dubočica 29 10 11 8 41
10 Play Out Kolubara 29 9 9 11 36
11 Play Out OFK VrŔac 29 9 9 11 36
12 Play Out Metalac 29 8 10 11 34
13 Play Out GFK Sloboda 29 8 8 13 32
14 Play Out Mladost GAT 29 7 10 12 31
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 29 6 4 19 22
16 Play Out Radnički (NB) (-6) 29 6 7 16 19

30.kolo
Sledeće kolo
13/14.04.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.04
16:00
Inđija Toyo Tires
Radnički (NB)
4
0
14.04.2024 16:00
Inđija Toyo Tires
4 : 0
Radnički (NB)
13.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Dubočica
2
0
13.04.2024 16:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
GFK Dubočica
14.04
18:00
Metalac
RFK Novi Sad 1921
4
2
14.04.2024 18:00
Metalac
4 : 2
RFK Novi Sad 1921
13.04
16:00
GFK Sloboda
RFK Grafičar
1
1
13.04.2024 16:00
GFK Sloboda
1 : 1
RFK Grafičar
13.04
16:00
Mačva
OFK Beograd
1
1
13.04.2024 16:00
Mačva
1 : 1
OFK Beograd
15.04
16:00
OFK VrŔac
Tekstilac
2
1
15.04.2024 16:00
OFK VrŔac
2 : 1
Tekstilac
14.04
16:00
Mladost GAT
Kolubara
3
1
14.04.2024 16:00
Mladost GAT
3 : 1
Kolubara
13.04
16:00
Smederevo 1924
Radnički (SM)
1
1
13.04.2024 16:00
Smederevo 1924
1 : 1
Radnički (SM)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu