XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
03.04.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.04
16:00
Inđija Toyo Tires
Jedinstvo (Ub)
0
1
03.04.2024 16:00
Inđija Toyo Tires
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
02.04
18:00
Metalac
Radnički (NB)
2
0
02.04.2024 18:00
Metalac
2 : 0
Radnički (NB)
02.04
18:00
GFK Sloboda
GFK Dubočica
1
0
02.04.2024 18:00
GFK Sloboda
1 : 0
GFK Dubočica
03.04
18:00
Mačva
RFK Novi Sad 1921
2
1
03.04.2024 18:00
Mačva
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
03.04
16:00
OFK Vršac
RFK Grafičar
2
3
03.04.2024 16:00
OFK Vršac
2 : 3
RFK Grafičar
03.04
16:00
Mladost GAT
OFK Beograd
3
1
03.04.2024 16:00
Mladost GAT
3 : 1
OFK Beograd
03.04
16:00
Smederevo 1924
Tekstilac
0
0
03.04.2024 16:00
Smederevo 1924
0 : 0
Tekstilac
03.04
16:00
Radnički (SM)
Kolubara
2
0
03.04.2024 16:00
Radnički (SM)
2 : 0
Kolubara
03.04.2024 18:00 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 28 18 4 6 58
2 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 28 13 9 6 48
3 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 28 13 7 8 46
4 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 28 11 11 6 44
5 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 28 13 5 10 44
6 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 28 11 8 9 41
7 Doigravanje (Play Off) Mačva 28 11 7 10 40
8 Doigravanje (Play Off) RFK Grafičar 28 11 7 10 40
9 Play Out GFK Dubočica 28 9 11 8 38
10 Play Out Kolubara 28 9 9 10 36
11 Play Out OFK Vršac 28 9 9 10 36
12 Play Out Metalac 28 8 10 10 34
13 Play Out GFK Sloboda 28 7 8 13 29
14 Play Out Mladost GAT 28 6 10 12 28
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 28 6 4 18 22
16 Play Out Radnički (NB) (-6) 28 6 7 15 19

29.kolo
Sledeće kolo
06/07.04.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.04
16:00
Radnički (SM)
Inđija Toyo Tires
1
2
08.04.2024 16:00
Radnički (SM)
1 : 2
Inđija Toyo Tires
07.04
19:00
Kolubara
Smederevo 1924
2
4
07.04.2024 19:00
Kolubara
2 : 4
Smederevo 1924
08.04
16:00
Tekstilac
Mladost GAT
1
2
08.04.2024 16:00
Tekstilac
1 : 2
Mladost GAT
07.04
16:00
OFK Beograd
OFK Vršac
1
0
07.04.2024 16:00
OFK Beograd
1 : 0
OFK Vršac
07.04
16:00
RFK Grafičar
Mačva
2
2
07.04.2024 16:00
RFK Grafičar
2 : 2
Mačva
07.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
0
4
07.04.2024 16:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 4
GFK Sloboda
08.04
18:00
GFK Dubočica
Metalac
1
0
08.04.2024 18:00
GFK Dubočica
1 : 0
Metalac
08.04
16:00
Radnički (NB)
Jedinstvo (Ub)
1
2
08.04.2024 16:00
Radnički (NB)
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i još 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i još 4 korisnika su tipovali utakmicu