XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
09/10.03.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03
14:00
Inđija Toyo Tires
GFK Sloboda
2
0
10.03.2024 14:00
Inđija Toyo Tires
2 : 0
GFK Sloboda
10.03
17:00
Mačva
Metalac
2
0
10.03.2024 17:00
Mačva
2 : 0
Metalac
11.03
14:00
OFK VrŔac
Jedinstvo (Ub)
1
0
11.03.2024 14:00
OFK VrŔac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
11.03
14:00
Mladost GAT
Radnički (NB)
0
1
11.03.2024 14:00
Mladost GAT
0 : 1
Radnički (NB)
10.03
14:00
Smederevo 1924
GFK Dubočica
3
0
10.03.2024 14:00
Smederevo 1924
3 : 0
GFK Dubočica
11.03
14:00
Radnički (SM)
RFK Novi Sad 1921
1
0
11.03.2024 14:00
Radnički (SM)
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
11.03
17:00
Kolubara
RFK Grafičar
1
0
11.03.2024 17:00
Kolubara
1 : 0
RFK Grafičar
10.03
14:00
Tekstilac
OFK Beograd
1
0
10.03.2024 14:00
Tekstilac
1 : 0
OFK Beograd
11.03.2024 18:28 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 24 16 4 4 52
2 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 24 12 5 7 41
3 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 24 11 7 6 40
4 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 24 9 10 5 37
5 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 24 10 7 7 37
6 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 24 9 10 5 37
7 Doigravanje (Play Off) Kolubara 24 9 8 7 35
8 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 24 9 8 7 35
9 Play Out OFK VrŔac 24 9 8 7 35
10 Play Out Mačva 24 8 7 9 31
11 Play Out RFK Grafičar 24 8 7 9 31
12 Play Out Metalac 24 5 10 9 25
13 Play Out Mladost GAT 24 4 10 10 22
14 Play Out GFK Sloboda 24 4 8 12 20
15 Play Out Radnički (NB) (-6) 24 5 7 12 16
16 Play Out RFK Novi Sad 1921 24 4 4 16 16

25.kolo
Sledeće kolo
16/17.03.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.03
14:00
Tekstilac
Inđija Toyo Tires
2
1
17.03.2024 14:00
Tekstilac
2 : 1
Inđija Toyo Tires
17.03
14:00
OFK Beograd
Kolubara
4
1
17.03.2024 14:00
OFK Beograd
4 : 1
Kolubara
16.03
14:00
RFK Grafičar
Radnički (SM)
0
1
16.03.2024 14:00
RFK Grafičar
0 : 1
Radnički (SM)
17.03
14:00
RFK Novi Sad 1921
Smederevo 1924
0
1
17.03.2024 14:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 1
Smederevo 1924
16.03
17:00
GFK Dubočica
Mladost GAT
1
2
16.03.2024 17:00
GFK Dubočica
1 : 2
Mladost GAT
17.03
14:00
Radnički (NB)
OFK VrŔac
1
0
17.03.2024 14:00
Radnički (NB)
1 : 0
OFK VrŔac
17.03
14:00
Jedinstvo (Ub)
Mačva
1
0
17.03.2024 14:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Mačva
17.03
14:00
Metalac
GFK Sloboda
2
1
17.03.2024 14:00
Metalac
2 : 1
GFK Sloboda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu