XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
25/26.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.11
13:00
Inđija Toyo Tires
Mladost GAT
2
0
26.11.2023 13:00
Inđija Toyo Tires
2 : 0
Mladost GAT
26.11
13:00
Smederevo 1924
OFK VrŔac
1
0
26.11.2023 13:00
Smederevo 1924
1 : 0
OFK VrŔac
27.11
13:00
Radnički (SM)
Mačva
1
0
27.11.2023 13:00
Radnički (SM)
1 : 0
Mačva
27.11
18:00
Kolubara
GFK Sloboda
0
0
27.11.2023 18:00
Kolubara
0 : 0
GFK Sloboda
26.11
13:00
Tekstilac
Metalac
1
2
26.11.2023 13:00
Tekstilac
1 : 2
Metalac
26.11
13:00
OFK Beograd
Jedinstvo (Ub)
3
0
26.11.2023 13:00
OFK Beograd
3 : 0
Jedinstvo (Ub)
26.11
13:00
RFK Grafičar
Radnički (NB)
4
2
26.11.2023 13:00
RFK Grafičar
4 : 2
Radnički (NB)
27.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Dubočica
0
0
27.11.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
GFK Dubočica
27.11.2023 20:46 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 18 14 3 1 45
2 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 18 8 7 3 31
3 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 18 7 8 3 29
4 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 18 8 4 6 28
5 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 18 8 4 6 28
6 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 18 7 5 6 26
7 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 18 6 7 5 25
8 Doigravanje (Play Off) Kolubara 18 6 6 6 24
9 Play Out Mačva 18 6 6 6 24
10 Play Out OFK VrŔac 18 6 6 6 24
11 Play Out RFK Grafičar 18 5 6 7 21
12 Play Out Radnički (NB) 18 4 7 7 19
13 Play Out Metalac 18 4 7 7 19
14 Play Out GFK Sloboda 18 3 7 8 16
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 18 3 4 11 13
16 Play Out Mladost GAT 18 1 9 8 12

19.kolo
Sledeće kolo
02/03.12.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.12
13:00
RFK Novi Sad 1921
Inđija Toyo Tires
0
1
01.12.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 1
Inđija Toyo Tires
02.12
15:00
GFK Dubočica
RFK Grafičar
2
1
02.12.2023 15:00
GFK Dubočica
2 : 1
RFK Grafičar
02.12
13:00
Radnički (NB)
OFK Beograd
1
2
02.12.2023 13:00
Radnički (NB)
1 : 2
OFK Beograd
02.12
13:00
Jedinstvo (Ub)
Tekstilac
1
1
02.12.2023 13:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Tekstilac
02.12
13:00
Metalac
Kolubara
2
2
02.12.2023 13:00
Metalac
2 : 2
Kolubara
02.12
13:00
GFK Sloboda
Radnički (SM)
0
1
02.12.2023 13:00
GFK Sloboda
0 : 1
Radnički (SM)
02.12
15:00
Mačva
Smederevo 1924
2
1
02.12.2023 15:00
Mačva
2 : 1
Smederevo 1924
03.12
13:00
OFK VrŔac
Mladost GAT
2
0
03.12.2023 13:00
OFK VrŔac
2 : 0
Mladost GAT
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu