XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
11/12.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11
13:00
Inđija Toyo Tires
Smederevo 1924
1
2
11.11.2023 13:00
Inđija Toyo Tires
1 : 2
Smederevo 1924
11.11
13:00
Radnički (SM)
Mladost GAT
0
0
11.11.2023 13:00
Radnički (SM)
0 : 0
Mladost GAT
12.11
17:00
Kolubara
OFK VrŔac
4
0
12.11.2023 17:00
Kolubara
4 : 0
OFK VrŔac
11.11
13:00
Tekstilac
Mačva
1
0
11.11.2023 13:00
Tekstilac
1 : 0
Mačva
12.11
13:00
OFK Beograd
GFK Sloboda
1
0
12.11.2023 13:00
OFK Beograd
1 : 0
GFK Sloboda
12.11
13:00
RFK Grafičar
Metalac
1
1
12.11.2023 13:00
RFK Grafičar
1 : 1
Metalac
12.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (Ub)
0
2
12.11.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
06.12
16:00
GFK Dubočica
Radnički (NB)
1
1
06.12.2023 16:00
GFK Dubočica
1 : 1
Radnički (NB)
06.12.2023 18:00 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 16 13 3 0 42
2 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 16 7 6 3 27
3 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 16 7 4 5 25
4 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 16 6 7 3 25
5 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 16 7 4 5 25
6 Doigravanje (Play Off) Kolubara 16 6 5 5 23
7 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 16 6 5 5 23
8 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 16 5 7 4 22
9 Play Out Mačva 16 5 6 5 21
10 Play Out OFK VrŔac 16 5 6 5 21
11 Play Out RFK Grafičar 16 4 6 6 18
12 Play Out Radnički (NB) 16 3 7 6 16
13 Play Out GFK Sloboda 16 3 6 7 15
14 Play Out Metalac 16 2 7 7 13
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 16 3 3 10 12
16 Play Out Mladost GAT 16 1 8 7 11

17.kolo
Sledeće kolo
18/19.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.12
16:00
GFK Dubočica
Inđija Toyo Tires
2
1
14.12.2023 16:00
GFK Dubočica
2 : 1
Inđija Toyo Tires
17.11
13:00
Radnički (NB)
RFK Novi Sad 1921
3
1
17.11.2023 13:00
Radnički (NB)
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
18.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
RFK Grafičar
3
1
18.11.2023 13:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 1
RFK Grafičar
18.11
13:00
Metalac
OFK Beograd
2
0
18.11.2023 13:00
Metalac
2 : 0
OFK Beograd
18.11
13:00
GFK Sloboda
Tekstilac
0
2
18.11.2023 13:00
GFK Sloboda
0 : 2
Tekstilac
18.11
15:00
Mačva
Kolubara
1
0
18.11.2023 15:00
Mačva
1 : 0
Kolubara
18.11
13:00
OFK VrŔac
Radnički (SM)
1
0
18.11.2023 13:00
OFK VrŔac
1 : 0
Radnički (SM)
14.12
13:00
Mladost GAT
Smederevo 1924
1
1
14.12.2023 13:00
Mladost GAT
1 : 1
Smederevo 1924
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu