XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
04/05.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.11
13:00
Radnički (NB)
Inđija Toyo Tires
1
1
06.11.2023 13:00
Radnički (NB)
1 : 1
Inđija Toyo Tires
05.11
17:00
GFK Dubočica
Jedinstvo (Ub)
1
0
05.11.2023 17:00
GFK Dubočica
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
06.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Metalac
0
1
06.11.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 1
Metalac
05.11
13:00
RFK Grafičar
GFK Sloboda
5
1
05.11.2023 13:00
RFK Grafičar
5 : 1
GFK Sloboda
05.11
13:00
OFK Beograd
Mačva
2
1
05.11.2023 13:00
OFK Beograd
2 : 1
Mačva
05.11
13:00
Tekstilac
OFK VrŔac
1
0
05.11.2023 13:00
Tekstilac
1 : 0
OFK VrŔac
05.11
17:00
Kolubara
Mladost GAT
0
2
05.11.2023 17:00
Kolubara
0 : 2
Mladost GAT
06.11
13:00
Radnički (SM)
Smederevo 1924
0
0
06.11.2023 13:00
Radnički (SM)
0 : 0
Smederevo 1924
06.11.2023 16:01 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 15 12 3 0 39
2 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 15 7 5 3 26
3 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 15 7 4 4 25
4 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 15 6 4 5 22
5 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 15 5 7 3 22
6 Doigravanje (Play Off) Mačva 15 5 6 4 21
7 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 15 5 6 4 21
8 Doigravanje (Play Off) OFK VrŔac 15 5 6 4 21
9 Play Out Kolubara 15 5 5 5 20
10 Play Out Jedinstvo (Ub) 15 5 5 5 20
11 Play Out RFK Grafičar 15 4 5 6 17
12 Play Out Radnički (NB) 15 3 6 6 15
13 Play Out GFK Sloboda 15 3 6 6 15
14 Play Out Metalac 15 2 6 7 12
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 15 3 3 9 12
16 Play Out Mladost GAT 15 1 7 7 10

16.kolo
Sledeće kolo
11/12.11.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11
13:00
Inđija Toyo Tires
Smederevo 1924
1
2
11.11.2023 13:00
Inđija Toyo Tires
1 : 2
Smederevo 1924
11.11
13:00
Radnički (SM)
Mladost GAT
0
0
11.11.2023 13:00
Radnički (SM)
0 : 0
Mladost GAT
12.11
17:00
Kolubara
OFK VrŔac
4
0
12.11.2023 17:00
Kolubara
4 : 0
OFK VrŔac
11.11
13:00
Tekstilac
Mačva
1
0
11.11.2023 13:00
Tekstilac
1 : 0
Mačva
12.11
13:00
OFK Beograd
GFK Sloboda
1
0
12.11.2023 13:00
OFK Beograd
1 : 0
GFK Sloboda
12.11
13:00
RFK Grafičar
Metalac
1
1
12.11.2023 13:00
RFK Grafičar
1 : 1
Metalac
12.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (Ub)
0
2
12.11.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
06.12
16:00
GFK Dubočica
Radnički (NB)
1
1
06.12.2023 16:00
GFK Dubočica
1 : 1
Radnički (NB)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu