XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
21/22.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10
14:00
Jedinstvo (Ub)
Inđija Toyo Tires
1
1
21.10.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Inđija Toyo Tires
21.10
14:00
Radnički (NB)
Metalac
2
0
21.10.2023 14:00
Radnički (NB)
2 : 0
Metalac
21.10
18:00
GFK Dubočica
GFK Sloboda
1
0
21.10.2023 18:00
GFK Dubočica
1 : 0
GFK Sloboda
22.10
14:00
RFK Novi Sad 1921
Mačva
1
0
22.10.2023 14:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Mačva
22.10
14:00
RFK Grafičar
OFK VrŔac
1
2
22.10.2023 14:00
RFK Grafičar
1 : 2
OFK VrŔac
21.10
14:00
OFK Beograd
Mladost GAT
2
0
21.10.2023 14:00
OFK Beograd
2 : 0
Mladost GAT
23.10
14:00
Tekstilac
Smederevo 1924
1
0
23.10.2023 14:00
Tekstilac
1 : 0
Smederevo 1924
22.10
18:00
Kolubara
Radnički (SM)
1
3
22.10.2023 18:00
Kolubara
1 : 3
Radnički (SM)
23.10.2023 16:46 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 13 11 2 0 35
2 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 13 6 4 3 22
3 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 13 6 3 4 21
4 Doigravanje (Play Off) Mačva 13 5 5 3 20
5 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 13 5 5 3 20
6 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 13 5 5 3 20
7 Doigravanje (Play Off) OFK VrŔac 13 5 5 3 20
8 Doigravanje (Play Off) Kolubara 13 5 4 4 19
9 Play Out Tekstilac 13 5 3 5 18
10 Play Out Jedinstvo (Ub) 13 4 5 4 17
11 Play Out Radnički (NB) 13 3 5 5 14
12 Play Out RFK Grafičar 13 3 4 6 13
13 Play Out GFK Sloboda 13 2 6 5 12
14 Play Out RFK Novi Sad 1921 13 3 3 7 12
15 Play Out Metalac 13 1 5 7 8
16 Play Out Mladost GAT 13 0 6 7 6

14.kolo
Sledeće kolo
28/29.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.10
14:00
Inđija Toyo Tires
Radnički (SM)
2
0
28.10.2023 14:00
Inđija Toyo Tires
2 : 0
Radnički (SM)
28.10
14:00
Smederevo 1924
Kolubara
0
0
28.10.2023 14:00
Smederevo 1924
0 : 0
Kolubara
28.10
14:00
Mladost GAT
Tekstilac
0
0
28.10.2023 14:00
Mladost GAT
0 : 0
Tekstilac
27.10
14:00
OFK VrŔac
OFK Beograd
1
1
27.10.2023 14:00
OFK VrŔac
1 : 1
OFK Beograd
28.10
17:00
Mačva
RFK Grafičar
0
0
28.10.2023 17:00
Mačva
0 : 0
RFK Grafičar
28.10
14:00
GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921
2
1
28.10.2023 14:00
GFK Sloboda
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
27.10
17:00
Metalac
GFK Dubočica
0
0
27.10.2023 17:00
Metalac
0 : 0
GFK Dubočica
28.10
14:00
Jedinstvo (Ub)
Radnički (NB)
2
1
28.10.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Radnički (NB)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu