XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
07/08.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.10
18:00
Metalac
Inđija Toyo Tires
0
2
07.10.2023 18:00
Metalac
0 : 2
Inđija Toyo Tires
07.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Sloboda
1
0
07.10.2023 15:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
GFK Sloboda
08.10
15:00
Radnički (NB)
Mačva
1
1
08.10.2023 15:00
Radnički (NB)
1 : 1
Mačva
08.10
18:00
GFK Dubočica
OFK VrŔac
1
0
08.10.2023 18:00
GFK Dubočica
1 : 0
OFK VrŔac
09.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Mladost GAT
3
1
09.10.2023 15:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 1
Mladost GAT
09.10
15:00
RFK Grafičar
Smederevo 1924
1
2
09.10.2023 15:00
RFK Grafičar
1 : 2
Smederevo 1924
08.10
15:00
OFK Beograd
Radnički (SM)
1
0
08.10.2023 15:00
OFK Beograd
1 : 0
Radnički (SM)
08.10
15:00
Tekstilac
Kolubara
0
1
08.10.2023 15:00
Tekstilac
0 : 1
Kolubara
09.10.2023 18:16 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 11 9 2 0 29
2 Doigravanje (Play Off) Mačva 11 5 5 1 20
3 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 11 5 5 1 20
4 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 11 6 2 3 20
5 Doigravanje (Play Off) Kolubara 11 4 4 3 16
6 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 11 4 4 3 16
7 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 11 4 3 4 15
8 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 11 4 3 4 15
9 Play Out Radnički (SM) 11 3 5 3 14
10 Play Out OFK VrŔac 11 3 5 3 14
11 Play Out RFK Grafičar 11 3 3 5 12
12 Play Out Radnički (NB) 11 2 5 4 11
13 Play Out GFK Sloboda 11 1 6 4 9
14 Play Out RFK Novi Sad 1921 11 2 3 6 9
15 Play Out Metalac 11 1 4 6 7
16 Play Out Mladost GAT 11 0 5 6 5

12.kolo
Sledeće kolo
14/15.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.10
15:00
Inđija Toyo Tires
Kolubara
0
2
14.10.2023 15:00
Inđija Toyo Tires
0 : 2
Kolubara
16.10
15:00
Radnički (SM)
Tekstilac
1
0
16.10.2023 15:00
Radnički (SM)
1 : 0
Tekstilac
15.10
15:00
Smederevo 1924
OFK Beograd
1
2
15.10.2023 15:00
Smederevo 1924
1 : 2
OFK Beograd
16.10
15:00
Mladost GAT
RFK Grafičar
0
0
16.10.2023 15:00
Mladost GAT
0 : 0
RFK Grafičar
16.10
15:00
OFK VrŔac
RFK Novi Sad 1921
1
0
16.10.2023 15:00
OFK VrŔac
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
15.10
18:00
Mačva
GFK Dubočica
0
1
15.10.2023 18:00
Mačva
0 : 1
GFK Dubočica
14.10
15:00
GFK Sloboda
Radnički (NB)
3
1
14.10.2023 15:00
GFK Sloboda
3 : 1
Radnički (NB)
15.10
18:00
Metalac
Jedinstvo (Ub)
0
0
15.10.2023 18:00
Metalac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu