XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Tavnik
Tavnik
01.05.2022 17:00
Budućnost
0 : 2
Tavnik
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
30.04.2022 17:00
Ibar
4 : 0
Jedinstvo 2017
Koštampolje
Delimeđe
2 : 1
Napredak
Gračac
30.04.2022 17:00
Koštampolje
2 : 1
Napredak
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
30.04.2022 17:00
Rudar
2 : 1
Mataruge
Proleter
Pečenog
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
01.05.2022 11:00
Proleter
1 : 0
Mladost (V)
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
01.05.2022 17:00
Omladinac (NS)
2 : 2
OFK Ras
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Radnik
Ušće
01.05.2022 17:00
Zvezda
1 : 2
Radnik
OFK Progorelica
Progorelica
3 : 0
Ribnica
Jovac
01.05.2022 17:00
OFK Progorelica
3 : 0
Ribnica
01.05.2022 19:24 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška OFK Ras 23 17 1 5 52
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Napredak 23 14 4 5 46
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tavnik 23 15 1 7 46
4 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (-1) 23 14 3 6 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (V) 23 12 4 7 40
6 Prelazi u ligu višeg ranga Ibar 23 10 6 7 36
7 Prelazi u ligu višeg ranga Proleter 23 10 4 9 34
8 Prelazi u ligu višeg ranga Rudar 23 10 3 10 33
9 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 2017 23 9 5 9 32
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 23 8 5 10 29
11 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac (NS) 23 7 7 9 28
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Progorelica (-1) 23 9 2 12 28
13 Prelazi u ligu višeg ranga Ribnica 23 7 6 10 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Zvezda 23 5 3 15 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Mataruge 23 3 4 16 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Koštampolje (-3) 23 3 4 16 10

24.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tavnik
Tavnik
3 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
08.05.2022 17:00
Tavnik
3 : 1
OFK Progorelica
Ribnica
Jovac
4 : 2
Zvezda
Čukojevac
08.05.2022 17:00
Ribnica
4 : 2
Zvezda
Radnik
Ušće
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
08.05.2022 17:00
Radnik
3 : 0
Omladinac (NS)
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Proleter
Pečenog
08.05.2022 17:00
OFK Ras
2 : 0
Proleter
Mladost (V)
Vrdila
6 : 0
Rudar
Baljevac
07.05.2022 17:00
Mladost (V)
6 : 0
Rudar
Mataruge
Mataruge
1 : 3
Koštampolje
Delimeđe
08.05.2022 17:00
Mataruge
1 : 3
Koštampolje
Napredak
Gračac
3 : 0
Ibar
Mataruška Banja
08.05.2022 17:00
Napredak
3 : 0
Ibar
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Budućnost
Konarevo
08.05.2022 17:00
Jedinstvo 2017
3 : 1
Budućnost
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

nekoizmase
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 62 korisnika
M. Milanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ugren i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sketaaaa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Djordje11MB i još 21 korisnika su tipovali utakmicu
igorerak i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase i još 5 korisnika su tipovali utakmicu