XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
07/08.03.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.03.2020 15:00 14. Oktobar 3 : 0 Polet 57
08.03.2020 15:00 Vinogradar 0 : 6 Kopaonik
08.03.2020 15:00 Garevina 1 : 3 Sloga (D)
08.03.2020 15:00 Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
08.03.2020 15:00 Rubin 4 : 1 Borac
07.03.2020 15:00 Kamenorezac 76 1 : 1 Poljoprivrednik
07.03.2020 15:00 Sloga (L) 3 : 1 Velika Drenova
U ovom kolu slobodan je tim: Omladinac
08.03.2020 17:47 (S. Mitić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Kopaonik 15 11 2 2 35
2 Rubin 15 11 1 3 34
3 Mladost 15 10 3 2 33
4 Sloga (D) (-1) 15 11 0 4 32
5 Sloga (L) 15 10 2 3 32
6 Vinogradar 15 7 2 6 23
7 14. Oktobar 15 7 1 7 22
8 Stari Trstenik 15 4 5 6 17
9 Velika Drenova (-1) 15 6 0 9 17
10 Borac (-5) 15 7 1 7 17
11 Polet 57 15 5 2 8 17
12 Poljoprivrednik 15 3 2 10 11
13 Omladinac (-1) 14 4 0 10 11
14 Garevina 15 2 3 10 9
15 Kamenorezac 76 15 1 2 12 5

17.kolo
Sledeće kolo
14/15.03.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.03.2020 15:00 Sloga (L) 3 : 0 14. Oktobar
14.03.2020 15:00 Velika Drenova 2 : 4 Kamenorezac 76
15.03.2020 15:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Omladinac
15.03.2020 15:00 Borac 0 : 0 Mladost
14.03.2020 15:00 Stari Trstenik 1 : 2 Garevina
15.03.2020 15:00 Sloga (D) 3 : 0 Vinogradar
14.03.2020 15:00 Kopaonik 6 : 1 Polet 57
U ovom kolu slobodan je tim: Rubin

Takmičenje je napustio tim: Mladi radnik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Z.Filipovic
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 31 korisnika
Parčetić Strahinja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Strahinja Milovic je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje