14.11.2016 15:39 Damir Petrovic

Lehel prekinuo loš niz

U 14. Kolu PFL Zrenjanin fudbaleri Lehela su u Mužlji posle velike borbe savladali Bilećanin iz Sečnja rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu obe ekipe su imale nekoliko izglednih prilika iako je domaća ekipa imala nešto više od igre. U drugom delu domaći su krenuli svom snagom prema golu Marića, a terenska inicijativa je urodila plodom kada je u 71. minutu posle centaršuta Aleksandra...

30.10.2016 11:00 Damir Petrovic

Begej silovit u Zrenjaninu

U derbiju 12. kola PFL Zrenjanin na „Karađorđevom parku“ pred oko 200 gledalaca Proleter je ugostio lidera područne lige  „FK Begej“ iz Žitišta. Derbi je ubedljivo pripao iskusnim igračima Begeja rezultatom 4:0, koji ni posle deset  kola ne znaju za poraz. Poluvreme počelo je ravnopravnim odmeravanjem snaga, da bi gosti posle 20 minuta igre polako preuzeli inicijativu i u 34. minutu na...