Dunavac
0 0 pre 4 godine
2 komentara
markopetrov
Kaluđerica upisala jubilarnu 10-u pobedu! Naši momci su pobedom protiv FK Kosmaj (Ralja) nastavili niz pobeda a ovo je bio i 18-I meč kako naša ekipa ne zna za poraz. Lošije smo otvorili meč pa je prvih 20-ak minuta lopta bila više u nogama fudbalera iz Ralje. U najmanju ruku dikutabilan penal je sviran za Kosmaj, probio je fudbaler gostiju u šesnaesterac, startovao je Radić svi su čekali da sudije dodeli korner, umesto toga pokazao je na penal uz brojno protestovanje domaćih fudbalera I navijača. Izvođač najstrože kazne siguran 0:1. Nastavak utakmice je doneo još veći pad u igri naših fudbalera, kao da nas je penal totalno presekao, nizali su se napadi gostiju. Nakon pauze za odmor na polovini poluvremena počeli smo da igramo I da odgovorimo adekvatno na čvrstu igru gostiju. ‘’Kaluđeriđeri’’ su uspeli da izjednače pred sam kraj poluvremena, duga lopta na Prošića koji glavom prebacuje loptu u prostor za hitrog Palalića koji šalju loptu na peterac a na pravom mestu je Pešić 1:1. Drugo poluvreme je donelo dosta bolju igru, gostima je polako ponestajalo snage, opet ista akcija duga lopta na Prošića koji uspeva da odloži loptu grudima za Pešića koji odlično upošljava Palalića koji sjajno šutira, golman gostiju nemoćan 2:1. Onda je Smiljanić uposlio Palalića koji je šutirao iz poluvoleja ali lopta je samo zakačila gornji deo prečke za uzdahe domaće publike. Onda solo prodor hitrog Pešića koji je vukao loptu duže od 50 metera izašao pred gol, ali kao da je nedostajalo snage I koncetracije za bolji šut. Onda su gosti krenuli u totalnu ofanzivu, pokušavali iz prekida, bezuspšno hvatao je te lopte Vračar, I imao jednu sjajnu intervenciju. Marica je izve korner najviši u skoku Savić ali na putu do gola se ispreči defanzivac Kosmaja. Nova tri boda za prvi ‘’Prvoligašku’’ pobedu na domaćem terenu. Hvala navijačima na podršci. A gostima želimo sve najbolje u nastavku prvenstva. Napred Kaluđerica!!!