Zrenjaninski Radnički ubedljivo savladao Mladost

Pred više od 400 gledalaca  na stadionu kraj „Skrobare“ u 10. kolu Srpske lige Vojvodina, Radnički je ostvario ubedljivu pobedu protiv ekipe Mladosti iz Bačkog Jarka rezultatom 5:1, a čak četiri pogotka na utakmici postigao je odlično raspoloženi Milivojev.

Već u osmom minutu kapiten Grbić iz auta dodaje loptu Milivojevu na ivici šesnaesterca koji je odlično prima i postiže pravi evrogol za vođstvo Radničkog od 1:0. Uspevaju gosti u 19 minutu preko Đokića da izjednače rezultat, nakon izjednačenja  nastavili su igrači Radničkog da pritiskaju fudbalere Mladosti i  u 31. minutu Radosavljević odlično asistira do Milivojeva, koji je prihvata i sa 9 metara ponovo dovodi svoju ekipu u vođstvo.

Mogli su gosti u 38. minutu opet do izjednačenja, ali to im nije dozvolio golman Radničkog Radović koji je svojom intervencijom spasao siguran gol.

Na samom početku drugog poluvremena pripretio je Radnički preko Matića koji  sa 16 metara loptu šalje tik pored stative. U 58. minutu Grbić centrira, lopta stiže do Milivojeva, koji iz prve šutira i pogađa suprotan ugao za 3:1. Minut posle toga na centaršut Matića, Kovačević sa 6 metara postiže gol za 4:1.
Tačku na ovu utakmicu u 73. minutu postavlja svojim četvrtim golom Milivojev za velikih 5:1 za ekipu Radničkog.

Radnički: Radović Nemanja, Grbić Nikola, Jovanov Bogdan, Rudan Miodrag(Dučić), Krstinić Nikola, Radosavljević Predrag (Zakić), Matić Žarko, Milivojev Miljan(Mastilo), Kovačević Marko, Kiš Robert, Knežević Đorđe. Zamenici: Jevremov Stefan, Petrov Aleksandar, Dačaj Edonis, Mastilo Marko, Dučić Ognjen, Šarenac Mile, Zakić Miloš. Trener: Predrag Kandić.

Mladost: Slijepčević Aleksa, Popović Nikola, Patković Nikola, Đukić Goran, Ivanović Aleksandar, Kovačević Milan, Dabižljević Slavoljub, Stošić Milan, Đokić Predrag, Todorović Aleksandar, Papović Boško. Zamenici: Rodić Slavko, Drinić Marko, Sunajko Momčilo, Panić Danijel, Trivunović Željko.

Bratstvo 1946 4 : 0 Dunav
Železničar 3 : 0 Radnički (Š)
Radnički (SM) 1 : 3 Radnički (NP)
Bačka 1901 0 : 2 Borac (S)
Radnički (ZR) 5 : 1 Mladost (BJ)
Omladinac (NB) 3 : 1 Crvena zvezda (NS)