XS
SM
MD
LG

Kup Srbije
4 timova
odigrano 36 od 36 utakmica
Superliga Srbije - Play Off
8 timova
odigrano 28 od 28 utakmica
Superliga Srbije - Play Out
8 timova
odigrano 28 od 28 utakmica
Superliga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Vojvodina
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Srpska liga Zapad
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Istok
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Beograd
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Sever"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Jug"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Morava
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Zona Dunav
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Zona Drina
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Istok"
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Zona "Zapad"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Jug"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Beogradska zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Subotica
18 timova
odigrano 289 od 306 utakmica
PFL Sombor
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Zrenjanin
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sremska Mitrovica
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Novosadska liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Raška okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Kragujevca
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Moravička okružna liga
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Okružna liga Kosovska Mitrovica
6 timova
odigrano 15 od 30 utakmica
Podunavska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Šumadijska okružna liga
16 timova
odigrano 206 od 240 utakmica
Braničevska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Mačvanska okružna liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Kolubarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zlatiborska okružna liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Borska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Nišavska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zaječarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Pomoravska okružna liga
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Prva rasinska okružna liga
16 timova
odigrano 209 od 240 utakmica
Toplička okružna liga
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Okružna liga Žitorađa
12 timova
odigrano 56 od 132 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Pirotska okružna liga
12 timova
odigrano 111 od 132 utakmica
Jablanička okružna liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Pčinjska okružna liga
16 timova
odigrano 201 od 240 utakmica
Okružna liga Kosovskog Pomoravlja
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Kosovska okružna liga
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "A"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "B"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "C"
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Jug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Sever
16 timova
odigrano 220 od 240 utakmica
Opštinska liga Aleksinac
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Opštinska liga Sokobanja
12 timova
odigrano 113 od 132 utakmica
Medjuopštinska jablanička liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Gradska liga Subotica
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Potiska međuopštinska liga
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
MFL Sombor 1. razred
12 timova
odigrano 122 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred)
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga "Istok"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
"A" liga FSG Zrenjanin
14 timova
odigrano 169 od 182 utakmica
Opštinska liga Žitište - Kikinda
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga Sremska liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Gradska liga Novi Sad
14 timova
odigrano 144 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 231 od 240 utakmica
Druga liga Kragujevca
14 timova
odigrano 155 od 182 utakmica
Gradska liga Čačak
14 timova
odigrano 161 od 182 utakmica
Opštinska liga Lučani
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Gornji Milanovac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Morava"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija"
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Jasenička opštinska liga
12 timova
odigrano 43 od 132 utakmica
Opštinska liga Velika Plana
4 timova
odigrano 5 od 24 utakmica
Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Mlava”
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Dunav“
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Mačva”
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Međuopštinska liga "Pocerina"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga “Jadar”
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok
14 timova
odigrano 171 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad
14 timova
odigrano 159 od 182 utakmica
Opštinska liga Užice
6 timova
odigrano 11 od 30 utakmica
Opštinska liga Požega
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Kladovo
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Negotin
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Gradska liga Kruševac FSRO
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Druga rasinska okružna liga
16 timova
odigrano 218 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Sopot
12 timova
odigrano 98 od 132 utakmica
Opštinska liga Pirot
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Druga Niška liga
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Doljevac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Merošina
10 timova
odigrano 68 od 90 utakmica
Levačka liga OFS Rekovac
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Gradska liga Smederevo - Play Off
4 timova
odigrano 12 od 12 utakmica
MFL Sombor 2. razred
12 timova
odigrano 108 od 132 utakmica
Opštinska liga Vladimirci
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
"B" liga FSG Zrenjanin
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva opštinska liga Obrenovac
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Gradska liga Valjeva
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Barajevo
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Opštinska liga Vršac-Bela Crkva
8 timova
odigrano 49 od 56 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Rasina"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Morava"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Gradska liga Leskovac
16 timova
odigrano 190 od 240 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Prva opštinska liga Lazarevac
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Ljig-Mionica
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
GFL Požarevac grupa "Dunav"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
GFL Požarevac grupa "Mlava"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Prva gradska liga Jagodina
12 timova
odigrano 120 od 132 utakmica
Opštinska liga Despotovac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Alibunar-Plandište
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Trstenik
12 timova
odigrano 97 od 132 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Zapad"
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Istok"
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Paraćin
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Opštinska liga Loznica
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Gradska liga Kraljevo grupa "Ibar"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Topola
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Pećinci
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Knić
10 timova
odigrano 71 od 90 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred)
10 timova
odigrano 70 od 90 utakmica
Opštinska liga Bogatić
10 timova
odigrano 64 od 90 utakmica
Opštinska liga Veliko Gradište
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Ruma - Irig
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Šid
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Indjija - Stara Pazova
10 timova
odigrano 62 od 90 utakmica
GFL Sremska Mitrovica - grupa 1
8 timova
odigrano 21 od 35 utakmica
GFL Sremska Mitrovica - grupa 2
8 timova
odigrano 21 od 35 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Mladenovac
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Šabac - Mačva
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Pek-Kučevo
6 timova
odigrano 45 od 45 utakmica
Opštinska liga Varvarin
8 timova
odigrano 46 od 56 utakmica
Opštinska liga Žabari
8 timova
odigrano 55 od 56 utakmica
Opštinska liga Ćuprija
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Opštinska liga Žagubica
8 timova
odigrano 32 od 56 utakmica
Opštinska liga Ljubovija
6 timova
odigrano 25 od 30 utakmica
Opštinska liga Golubac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Treća liga Kragujevca
8 timova
odigrano 52 od 56 utakmica
Opštinska liga Aranđelovac
6 timova
odigrano 20 od 30 utakmica
Opštinska liga Rača-Batočina
10 timova
odigrano 69 od 90 utakmica
Opštinska liga Svilajnac
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Lajkovac
6 timova
odigrano 26 od 46 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina Play Off
4 timova
odigrano 12 od 12 utakmica
Druga gradska liga Jagodina
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Druga opštinska liga Obrenovac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga opštinska liga Lazarevac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Telekom 1.CFL
12 timova
odigrano 198 od 198 utakmica
Druga CFL
12 timova
odigrano 165 od 198 utakmica
Treća liga - Sjeverna regija
10 timova
odigrano 108 od 135 utakmica
Treća liga - Južna regija
6 timova
odigrano 60 od 90 utakmica
Treća liga - Srednja regija
8 timova
odigrano 60 od 86 utakmica
Engleska: Premier League
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
Nemačka: Bundesliga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Italija: Serie A
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
Francuska: Ligue 1
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
Španija: LaLiga
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.