Meševo odigralo "generalku" protiv Poleta iz Ljubića

FK Meševo - foto: Nenad Vatić

Srpskoligaš iz Meševa odigrao je  "generalku" pred početak prvenstva protiv ekipe Poleta iz Ljubića člana Srpske lige "Zapad". Odlično su domaći odigrali prvo poluvreme i zasluženo vodili rezultatom 3:1.

Poveo je domaćin u 20. minutu golom L.Petrovića. Uspeli su gosti iz Ljubića da izjednače u 28. minutu preko Pavlovića. Samo dva minuta kasnije Petrović ponovo dovodi svoju ekipu u vođstvo. U 36. minutu I.Petrović svojim golom uvećava prednost domaćih na 3:1 što je ujedno i bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom  poluvremen trener domaće ekipe je ivršio nekoliko izmena pa je ekipa iz predgrađa Čačka to iskoristila u 65. minutu Radojević smanjuje na 3:2, da bi u 77. minutu preko Gavrovića gosti stigli do izjednjačenja, a malo kasnije i do pobedonosnog gola koji  je postigao Bugarčić u 80. minutu.

Meševo - Polet 3:4 (3:1)

Kruševac-Gledalaca: 100. Sudija: Đorđe Anđelković (Kruševac). Strelci: F.Petrović 20. i 30., I.Petrović u 36. minutu za Meševo, Pavlović u 28., Radojević u 65., Gavrović u 77. i Bugarčić u 80. za Polet.

Meševo: Marković, Radovanović, Pavlović, Savić, Raičević, Jevtić, I.Petrović, L.Petrović, Ristić, Majdevac, Smiljković. Igrali su još: Stanković, Dašić, Nikolić, Živić, Obradović, Pendo, Čolović, Janković, Šapić.

Polet: Spasojević, Bugarčić, Mirković, Mijajlović, Tešić, Bogdanović, Pavlović, Mirković, Gavrović, Kaličanin, Vulović. Igrali su još: Savić, Radojević, Grujičić, Stević.

Polet (Lj) 1 : 1 OFK Mihajlovac
Rađevac : Takovo
Budućnost (A) 0 : 1 Sloga (P)
Mladi radnik 1926 2 : 0 Sloga (BB)
Mačva 1929 1 : 3 Smederevo 1924
Borac 1926 2 : 0 Real