Prijateljska utakmica: Donji Srem 2015 – Rađevac 3:1

Sportski prijatelji, Donji Srem 2015 - Rađevac

Prijateljska utakmica između Donjeg Srema 2015 i Rađevca, srpkoligaša iz Krupnja, uveličala je sportski program seoske Slave Pećinaca. Uvodni deo prvog poluvremena pripao je domaćinu, koji je u nekoliko navrata ozbiljno ugrozio Petrovića:. Međutim, golman Rađevca bio je na visini zadatka. Međutim, u 15. minutu dolazi do velikog nesporazuma Sladojevića, poslednjeg igrača u odbrani gostiju i Petrovića, te Vukmanović dobija „pokon loptu“ koju, bez velike muke, prosleđuje u gol.

U nastavku utakmice, u 55. minutu, Samurović je bio u idealnoj poziciji za izjednačenje, ali je sa par metara udaljenosti, samo napucao Jelaču. Najlepši detalj je viđen u 60.minutu: Đurić centrira na „drugu stativu“, gde Kokir šutira „iz prve“ za 2:0. Na 3:0 povisio je Vuk Ljubojević, predivnim šutem u 75. minutu. Pokušao je Glišić u 77. minutu da šutem sa 25. metara iznenadi domaćeg golmana Mlinarevića, ali, bez uspeha.

Poraz Rađevca ublažio je posle brze kontre Nenad Ilić u 87. minutu.

PEĆINCI. Igralište: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 150. Sudija: Nemanja Despotović (Ogar). Strelci: Vukmanović u 15, Kokir u 60. i V. Ljubojević u 75. minutu (Donji Srem 2015), N. Ilić u 87. minutu (Rađevac).

DONjI SREM 2015: Jelača, Vukmanović, Omega, Jurišić, Đorđev, Marković, Đurić, Dević, Maksimović, Kokir, A. Ljubojević. Igrali su još: Mlinarević, Vladisavljević, Krneta, V. Ljubojević i Mrkela.

RAĐEVAC: Petrović, N. Iilić, Samurović, Sladojević, Durmir, Gavrić, Brkić, M. Ilić, Nikolić, Glišić, Kojić. Igrali su još: N. Nestorović, Trifunović, G.Nestorović i Kikanović.