04.11.2012 S.Blagojević

PTM zona: Dunav - Bošnjane 3:1

Pobedi Dunava nema zamerke domaći igrači zasluženo su osvojili tri boda u utakmici sa dosta šansi na obe strane i jednim neiskorišćenim penalom za goste u 28 minutu. . Počelo je ofanzivom domaćih koji su pre pogotka imali preko Nikolića i Novakovića tri stoprocentne šanse, s druge strane Nikola Jelić promašio je zicer za Bošnjance. Domaći dolaze u vođstvo u 25 minutu preko Novakovića koji je majstorski savladao Markovića posle solo akcije. I kad se

očekivalo da domaći nastave ofanzivu penal za goste. Mladi Jevtić se odlično probio u šesnaesterac po levoj strani pa Stamenkoviću ništa nije preostalo da ga sruši. . Loptu je samoinicijativno uzeo Jelić šutirao a golman domaćih Jovanović odbranio. Odmah je usledila kazna u 31 minutu centaršut sa desne strane Sokolović je neodbranjivo glavom zakucao u mrežu za 2: 0. Ovim rezultatom otišlo se na poluvreme a već na startu u 48 minutu Stefanović je rešio pitanje pobednika pošto je prizemni centaršut sa desne strane sproveo neodbranjivo u mrežu. Gosti tada kreću agilinije ali uspevaju samo da smanje na 3: 1 lepim golom Milovana Jovanovića iz slobodnjaka u 77 minutu . Do kraja ni jedni ni drugi nisu ozbiljnije ugrozili golove gostiju, tako da majstori sa Dunava nose zasluženu pobedu a njihov predsednik i alfa i omega kluba Bogdan Gugić posle dva poraza može mirnijr da spava.

Strelci: 1:0 Novaković u 25, 3:0 Sokolović u 31, 3: 0 Stefanović u 48, 3:1 Milovan Jovanović u 77. minutu. Stadiom DUNAVA u Prahovu, gledalaca 300. Sudija Milanović Miloš (Ćuprija) 7, 5. Opomenuti igrači: Jevtić (Bošnjane). Igrač utakmice: Miloš Sokolović (DUNAV).

DUNAV: Jovanović 7, Mitrović 6, 5, Stamenković 6, 5, Sokolović 7, 5, Merdžić 7, Tošić 6, 5 (Bogdanović 7), Mladenović 6, 5, Antić 7 (Moliković-), Stefanović 7, Nikolić 6, 5, Novaković 7.
Bošnjane: Marković 7, Stefan Mihajlović 6, Mihajlo Simonović 7, Milovan Jovanović 7, 5, Pešić 7, Milić 7, Jevtić 6, 5, Dragan Miletić- ( Radojević 6), Jelić 5, 5, Milenovičć5, 5, Bojan Mihajlović 6, 5.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)