Pobeda Donjeg Srema u Republici Srpskoj

Zvijezda 09 - Donji Srem 2015

Zonaš iz Pećinaca, Donji Srem 2015, u okviru priprema za nastavak sezone, odigrao je juče kontrolnu utakmicu u Etno selu Stanišići (Republika Srpska), protiv ondašnjeg prvoligaša Zvijezde 09. Utakmica je bila vrlo zanimljiva, s puno tempa. Izabranici trenera Zdravka Trivkovića i njegovog pomoćnika Branka Đakovića počeli su prilično neubedljivo. Mnogo grešaka je bilo u pas igri, te se su domaći fudbaleri u prvih pola sata imali više od igre i nekoliko polu prilika. Ipak, Donji Srem 2015 dolazi u vođstvo u 37. minutu golom Kokira, posle odličnog proigravanja Adamovića. U nastavku utakmice Pećinčani su bili, u najmanju ruku, ravnopravan rival. Sve dileme oko pobednika razrešio je Marković desetak minuta pre kraja utakmice, kada je šutirao sa oko 20 metara. Na putu ka golu loptra je zakačila jednog od domaćih fudbalera i završila u mreži.

Sledeću proveru Donji Srem 2015 ima u nedelju, 6.februara, u Inđiji, protiv Železničara.

Zvijezda 09 – Donji Srem 2015

0:2 (0:1)

Etno selo Stanišići. Sportski centar Savo Milošević: gledalaca 50. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). Strelci: 0:1 Kokir u 37, 0:2 Markoviću 80.minutu.

ZVIJEZDA 09: Knežević, Janjić, P. Tešić, Kovačević, Janković, Svraka, Mitrović, Rakić, Adžović, Vidović, Šikanović. Igrali su još: Avramović, Gučmazov, Ananijas, V. Tešić, Milošević, Beatović, Maztić, Mustafagić i Mksimović.

DONjI SREM 2015: Ristić, Ješić, Zorić, Radivojević, Rudan, Perišić, Radosavljević, Adamović, Vukmanović, Sekulić i Kokir. Igrali su još: Jelača, Karalejić, Zejić, Štetić, V. Ljubojević, Marković, A. Ljubojević, Milanović i Jovanović.

Budućnost 2 : 2 Index
Veternik 1 : 1 Donji Srem 2015
Sloga (T) 2 : 4 RFK Novi Sad 1921
Dunav 2 : 0 Sloga (E)
Podunavac 1 : 0 Radnički (NP)
Radnički (Š) 2 : 0 Cement