"Majstori" se prošetali kroz "Zemunelo"

Subotnji matine u Zemunu, susret Teleoptika i najbližih komšija sa Novog Beograda, ekipe Radničkog, počeo je veoma zanimljivo. Gosti su poveli već u 6. minutu. Nakon divne akcije Đokića i Nedeljkovića, egzekutor je bio Aničić sa oko 10 metara. U 9. minutu Aničić je bio asistent, a Veličković strelac za iznenađujućih 0:2.

Posle malog zatišja viđena je strašna akcija Aničića i Đuričića za velikih tri razlike u korist "majstora", igrao se 28. minut. Sigurnom i kompaktnom igrom do kraja poluvremena gosti su zadržali sigurno vođstvo i ostavili malo nade "optičarima" u preokret.

Teleoptik je u nastavak ušao ofanzivnije i to je donelo rezultat. Stakić je lepo proigrao Miloševca u 57. minutu i domaći smanjuju zaostatak. U 61. minutu gosti ostaju sa 10 igrača, jer je igru zbog drugog žutog kartona morao da napusti Marković.

Teleoptik, sa igračem više, kreće u apsolutnu ofanzivu, dominira terenom,  a najbolju priliku za gol propušta Đurić u 85. minutu. Lopta je posle njegovog šuta sa ivice kaznenog prostora završila kraj same stative.

Velika i vredna tri boda Radnički nosi kući sa teškog gostovanja u Zemunu, a mladićima trenera Nađa preostaje da ovaj kiks isprave u narednom kolu.

TELEOPTIK - RADNIČKI (NBG) 1:3 (0:3)

STADION: FK Teleoptik. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Gospavić Ivan. POM.SUDIJE: Ljubojević Bogdan i Šoškić Tihomir. STRELCI: Miloševac 57.min (Teleoptik), Aničić 6, Veličković 9. i Đuričić 28.min (Radnički Nbg). ŽUTI KARTONI: Minić, Momčilović i Miloševac (Teleoptik), Marković, Đokić, Drašković i Maljković (Radnički Nbg). CRVENI KARTON: Marković (drugi žuti) 61.min (Radnički Nbg).

TELEOPTIK: Gočmanac, Simunović (Čermelj), Adamović, Momčilović (Brnović), Subotić, Purić, Dragić, Rašković (Miloševac), Lekić, Minić (Đurić), Stakić

RADNIČKI (NBG): Drašković, Marković, Nedeljković (Obrenović), Unković, Lazarević, Đuričić, Ristić (Maljković) (Popović), Simić (Popadić), Aničić (Vučinić), Đokić, Veličković.

TEK Sloga 2 : 1 Jedinstvo
Brodarac 1 : 1 Radnički (O)
Prva iskra 1 : 2 BASK
Teleoptik 1 : 3 Radnički (NB)
OFK Beograd 3 : 1 Leštane
Zemun 2 : 0 Ušće Novi Beograd