Kopaonik pobedio golovima Vilimonovića

Bruski "Vukovisu" bez kapitena Živanovića pobedili su ekipu Moravca 2015 iz Krušara i izbili na čelo tabele Zone "Zapad" i očekuju povoljan rezultat iz meča Jedinstvo Mijatovac - Meševo.

Kopaonik je imao odličnu priliku da stigne do vođstva u 40. minutu ali šut glavom Nenada Vidojevića odlazi preko gola. Par trenutaka kasnije šansa na drugoj strani da gosti povedu, ali je Radojković bio neprecizan.

U drugom poluvremenu u 54. mnutu u gužvi najbolje se snašao Makragić, ali njegov udarac je završio pored gola. Domaćin je poveo u 61. minutu prelepim lobudarcem za 1:0 strelac je bio Vilimonović. U 73. minutu domaćin je dupirao prednost kada je u šesnaestercu oboren Milisavljević, a sudija pokazuje na belu tačku. Siguran sa penala bio je Vilimonović.

Kopaonik u sledećem kolu čeka tesko gostovanje ekipi  Morave 1918 iz Ćuprije, a utakmica se igra 10.04.2021. godine u 16:00 časova.

KOPAONIK -  MORAVAC 2015 2:0 (0:0)

Brus - Stadion: Gradski. Sudija: Stefan Antić (Paraćin). Strelci: Vilimonović u 61. minutu i 73. minutu (Kopaonik). Žuti kartoni: Nikolić, Todorović, Milić (Moravac2015).

KOPAONIK: Mar.Nikolić, Milićević (Đokić), U.Knežević, N.Vidojević, Burgić, Čukuranović, Marj.Nikolić, Vilimonović, Milisavljević, Makragić, Panić.

MORAVAC 2015: Kostić, Golubović, Đurić, Radić (Jovanović), Šljivić, Dinić, Nikolić, Todorović, Radojković, Mitić (Milosavljević), Milić (Mihajlović).