Pobede lidera, Bolton ispustio pobjedu u nadoknadi

Danas je odigrnao 34. kolo u Ligi 2 a bilo je interesantno kao i uvijek.

Lider Čeltenam savladao je Port Vejl sa 3-2. Golom Meja, autogolom Brauna i golom Sarkomba, domaći su vodili 3-0. Svon i Hurst su psotigli golove za goste ali nisu imali sange da dođu do boda.  Do pobjede je došao i Kembridž. Golom Malina u četvrtoj minuti nadoknade, savladali su Volsol sa 1-0.

Forest Grin savladao je Grimzbi sa 2-1. Poveli su gosti golom Meta da bi Hanson donio izjednačenje Grimzbiju. Pobjedu gostia, donio je Adams. Do pobjede je došao i Morkamb te su se probili na četvrto mjesto. Golovima Vajldiga i Diagurage vodili su 2-0. Stokton u nastavku pogađa za 3-0 da bi Hejden samo ublažio poraz svog tima.

Bolton je prekinuo seriju pobjeda. Ekipa Jana Iveta, odigrala je 1-1 kod Bradforda. Poveli su gosti preko Delfunesa da bi Rouv u nadoknadi pogodio za 1-1.

Čeltenam je lider sa 59 bodova, bod manje ima Kembridž dok Forest Grin ima 57. Na dnu Sautend ima 29 a Grimzbi 24 boda.