Srpskoligas iz Trstenika lako savladao ekipu Gradine u Kupu.

Trstenik PPT  5  (2)

Gradina           0  (0)
Trstenik- Sudija: Milenko Dimitrijević (Trstenik),Strelci: Vukčević 5.i 71,Stanković u 9,i Pecić u 60 i 66.
TRSTENIK PPT:Bradić,Aleksić, Đ Đorđević(od 51 min Milićević),Aksentijević, Krkić,Egerić (od 51min Vukosavljević),Pecić,Stanković,Vukčević, Vasić.
GRADINA: Stanojević,Milić ,Lukić,Jovanović( od 51 min Jeftić),Simić, Palić,Vukadinović,Vasić(od 46 min Nešić),Vasović,Milisavljević(od51minVasiljević),  Janačković.
U drugom kolu Kupa Fudbalskog Saveza Rasinskom Okruga  Srpskoga iz Trstenika je u trećem kolu dočekao ekipu Gradine iz Pejovca. Ponovo je ekipa Trstenika pokazala nadmocnost i veoma lako savladala lidera Okružnom Lige veoma ubedljivo. Već u 5 minutu posle kornera koji je izveo Andrija Pecić   Vukčević je savladao golmana gostiju Stanojevića. Malo kasnije Đonjić   sjajno bezi svojim čuvarima u sjajno poigrava Stankovića za 2:0.U drugom poluvremenu su Trsteničani su nastavili da prošetaju mrežu gostiju pa su se u strelce još tri puta u strelce upisali Pecić i Vukčević.