FA kup: Stokton junak Morkamba, prošli Eksiter i Njuport

Danas se igra druga runda FA kupa. U do sada završenim mečevima, dalje su prošli četveroligaši.

Sjajan meč odigrali su Morkamb i Solihul. Gosti su poveli golom Hudlina. U nastavku susreta, Stokton je donio preokret domaćima. Golom Krenstona gosti su došli do izjednačenja. Otišlo se u produžetke. Golom O'Salivena domaći su poveli sa 3-2 a Stokton je postavio svojim trećim golom konačnih 4-2.

Odličan meč odigrali su i Džilingem i Eksiter. Džilsi su poveli golom Olivera ali do kraja prvog poluvremena gosti su napravili preokret. Golove su dali Lov, te dva puta Rendal. U nastavku su domaći smanjili preko Semjuela na 3-2 ali to je bilo sve što su uradili.

Njuport je bio ubjedljiv protiv Salforda i savladali su ih sa 3-0. Golove su dali Proktor, Ejmond i Žane.