Još jedna pobeda Loznice u gostima

Srpski Atletiko Bilbao nastavlja sa dobrim igrama u Prvoj ligi Srbije. Danas su slavili u Zemunu rezultatom 2:1 i osvojili nova tri boda. Gubila je Loznica na poluvremenu 1:0 golom u 44. minutu samo nekoliko sekundi pre isteka prvog dela.

U drugom delu utakmice Loznica preuzima inicijativu jer je igrala u trenutno najačem sastavu. Ušli su Milinković, Aleksa Matić i Kosta Dražić. U centru pažnje bio je napadač Goran Matić. Promašio je dve velike šanse, i kad se mislilo da će Zemun to kazniti, Matić iz trećeg pokušaja postiže gol i ruši nade Zemuna.

Mora se odati priznanje dvojici mlađih igrača Bogdanu Bogdanoviću i Milanu Iliću. Stvarno su sjajno odigrali, čini se da su mogli i drugi deo odigrati ceo ali šansu su dobili iskusniji fudbaleri.

Lozničani su zadovoljni, šteta što nema publike jer bi u narednom kolu protiv Dinama Lagator bio ispunjen do poslednjeg mesta Ova utakmica prenošena je u direktnom streem prenosu uz ogromno interesovanje javnosti.

Loznica se posle 16. kola nalazi na visokm 5. mestu Prve lige Srbije. U sledećem kolu na Lagatoru dočekuju Dinamo iz Vranja.