Zrenjaninski Radnički ubedljiv protiv Sloge u 1/4 finala Kupa Vojvodine

Fudbaleri Radničkog u 1/4 finala Kupa FS Vojvodine na domaćem terenu protiv FK “Sloge” iz Čonoplje, novog člana Srpske lige grupa “Vojvodina” ostvarili su pobedu rezultatom 4:2.

Na dugu loptu Dučića, Kovačević prolazi kroz dva odbrambena igrača gostiju, dolazi do lopte, zaobilazi golmana Bulovića i postiže gol za 1:0 u sedmom minutu.

Kovačević u 30. minutu natrčava na odbijenu loptu odbrane gostiju i postiže svoj drugi pogodak na meču za 2:0.

Gajilović u 34.minutu pronalazi Krstinića koji prima loptu, dribla golmana gostiju i postiže gol za 3:0.

Mladi Kosović u 60.minutu postiže gol za 4:0. Prvi gol za goste postiže Makar u 83.minutu, a konačan rezultat na meču postavlja Rančić u 90. minutu za 4:2.

1. Maj Ruma 2 : 2 Jedinstvo (SP)
Radnički 1912 3 : 1 Bečej 1918
Kozara 2 : 1 Radnički (Zr)
Vojvodina 1928 1 : 1 Feniks 1995
OFK Stari Grad 0 : 1 Mladost (NS)
Omladinac 1 : 1 Tisa
OFK Vršac 2 : 1 Dinamo 1945
Bačka 1901 0 : 1 Borac