Još jedan trijumf Kopaonika u pripremnom periodu

Odigrao je Kopaonik još jednu pripremnu utakmicu za start u Zoni "Zapad", a protivnik je bila ekipa Sloge iz Majdeva. Domaćin je slavio rezultatom 3:1.  Poveli su "vukovi" već u 7. minutu a strelac je  bio Nikolić. Gosti su imali  prvu šansu u 15. minutu koju nisu iskoristili. Sledeću nešto bolju šansu Sloga je imala u 26. minutu kada je Lisinac šutirao, a Knežević Nemanja požrtvovanom intervencijom loptu je izbacio sa gol linije. U 28. minutu sa  distance  se oprobao i Vilimonović ali njegov šut završava tik pored gola. Na isteku prvog poluvremena u nadoknadi, gosti stižu do izjednačenja a strelac je bio Savić.

U drugom pluvremenu tačnije u 49. minutu Vilimonović sa 20 metara šutira i postiže prelep pogodak za novu prednost Kopaonika, 2:1. Konačnih 3:1 za Kopaonik donosi Vukojević u 70. minutu posle šuta Ignjatovića golman gostiju je za kratko odbio loptu, na koju je natrčao Vukojević i smestio je iza čuvara mreže čime je postavio konačan rezultat meča.

Kopaonik - Sloga (M) 3:1 (1:1).

Brus-Sudija Vidojević ( Brus). Strelci: Nikolić 7, Vilimonović 49, Vukojević 70. minutu za Kopaonik, a Savić u 47. minutu za Slogu.

KOPAONIK: Obradovič, Planiničić, Bučić, N. Knežević, Živanović, Čukuranović, S.Obradović, Vilimonović, Ignjatović, Đorđević, Nikolić. Igrali su još: Popović, Vukajlović, S. Knežević, Pavlović, Vukojević, N.Vidojević, Savić, M.Vidojević i Radisavljević.

SLOGA: Filipović, Dačić, Stojadinović, Savić, Janković, Marinković, Milojević, Lisinac, Pavlović, Radojković ,Mijajlović. Igrali su još: Ignjatović, Anđelković (golman), Milovanović i Kolarević.