Vrnjčanima bronza i plasman na pojedinačno prvenstvo Srbije

mladi džudisti Goča iz Vrnjačke Banje

Na pojedinačnom prvenstvu Džudo Saveza Centralne Srbije za juniore i juniorke, održanom u Velikom Gradištu učestvovalo je 83 takmičara iz 19 klubova. Džudisti Goča iz Vrnjačke Banje bili su uspešni i ovoga puta. Tijana Pljevaljčić je u kategoriji do 52 kg osvojila bronzanu medalju.

Lazar Pljevaljčić je u kategoriji do 66 kg osvojio sedmo mesto.On je izgubio borbu u repasažu za treće mesto. Vladimir Jevtić je u kategoriji do 73 kg osvojio peto mesto, on je kao i njegov klubski drug Lazar izgubio borbu u repasažu za treće mesto. Uprkos tome Tijana i Vladimir su se plasirali na pojedinačno prvenstvo Srbije, koje će se održati 14.03. u Beogradu, rekao nam je Zoran Stamenić predsednik uspešnog i trofejnog kluba Goč iz Vrnjačke Banje.