25.03.2012 S.Blagojević

Rasinski okrug: Jovan Kursula - Blagotin (Poljna) 5:0

Pod vođstvom novog trenera Ivana Mitića (na slici sa direktorom kluba Nebojšom Pantićem) i renoviranim timom u odnosu na jesenju sezonu fudbaleri Kursule pokazali su danas da će ovog proleća konačno igrati značajnu ulogu u prvenstvu okruga. Pet golova u mreži gostiju iz Poljne od kojih je svakako najlepši onaj Peđe Milojevića u 47 minutu kada je sa dvadesetak metara poslao loptu u raklje nemoćnog Jovanovića garancija su da se na stadion Temnića polako vraća stari sjaj.

Jovan Kursula - Blagotin (Poljna) 5:0, Strelci: 1:0 Radojević u 10, 2:0 Radojević u 13, 3:0 Radaković u 18, 4:0 Milojević u 47, 5:0 Nenad Krstić u 80 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 150. Sudija Veselin Ivković (Kruševac) 7. Opomenuti igrač: Simić Ivan (J. Kursula).Igrač utakmice: Peđa Milojević (Jovan Kurasula).

Jovan Kursula: Lazić, Ilić 7, Nikola Savić 7, 5, Simić 7, 5, Pavlović 7 (Tasić) 7, Nenad Krstić 7, 5, Boškovac 7 (miletić 7), Ivanović 7 (Kizić 7), Radojević 8, Milojević 8, Radaković 8.
Blagotin: SAtevan Jovanović 5, 5, Nikolić5 (Marković 6), Panić 6, Ivan Bradić 5, 5, Ljutovac 5, Perić 5, Kostić 5, 5 (Jugović 6), Vladan Jovanović 6, Pavlović 6, Đorđe Bradić 5, 5, Vuksanović 5.

Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
Bošnjane 6 : 1 Naupare
Trajal 5 : 2 Blagotin
Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik
Sloga 3 : 0 Jastrebac