FK Vinogradar slobodnim udarcima do pobede u Dublju

utakmica 9 kola u Dublju FK Kamenorezac FK Vinogradar Riljac

Na igralištu u Dublju pred oko 80 gledalaca uglavnom navijača domaćeg kluba,odigrana je fudbalska utakmica između FK Kamenorezac 76 i gostujućeg FK Vinogradar iz Riljca,u okviru devetog prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige.Dubljani su lošom i neorganizovanom igrom tokom celog susreta,kumovali i drugom porazu na svom terenu,trudili su se ali su gosti uspeli da iz prekida igre,iz slobodnih udaraca dođu do pobede i tri nova boda rezultat 1:3 poluvreme 1:2 za goste iz Riljca.Prvi pogodak za FK Vinogradar postigao je Dalibor Stevanović preciznim šutem sa nekih 20 metara u 6 minutu,malo je i sunce zasmetalo golmanu domaćih Goranu Miljojkoviću.Domaći kreću u napade ali bezuspešno njihov igrač u 14 minutu pravi faul i ponovo slobodan udarac za goste iz koga su postigli i drugi pogodak 0:2 strelac Ljubomir Milanović.Tračak nade domaćima je ulio Stefan Simić u 28 minutu lepim i preciznim udarcem sa oko 18 metara i rezultat smanjen na 1:2 s kojim je i završen prvi deo susreta.Igrači FK Kamenorezac su se i dalje trudili da izjednače ali nisu uspevali.gosti su se vešto branili i otganizovali kontranapade koji su ponekad stvarali pometnju u odbrani domaćih.U 85 minutu domaći igrač čini prekršaj i Jovan Jovanović pronalazi rupu u loše postavljenom živom zidu domaćih i postavlja konačan rezultat 1:3 za FK Vinogradar.Ovaj susret vodio je glavni sudija Milenko Dimitrijević,sa pomočnicima Markom Spasojevićem i Stefanom Topolcem.Dužnost delegata efikasno je obavljao Branislav Pavlović.Narednog vikenda dubljani gostuju u Milutovcu kod FK Polet 57.Ukoliko nastave sa ovakvim lošim igrama fudbaleri Kamenorezca će se teško izboriti i za opstanak u ligi.

14. Oktobar 5 : 1 Garevina
Vinogradar 2 : 4 Mladost
Polet 57 1 : 6 Rubin
Kopaonik 10 : 0 Omladinac
Sloga (D) 3 : 1 Kamenorezac 76
Stari Trstenik 0 : 0 Sloga (L)
Borac 3 : 0 Velika Drenova