Džudistima Goča jedna zlatna i dve bronzane medalje

Predsednik džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje Zoran Stamenić sa svojim uspešnim takmičarima

Na 19. Međunarodnom džudo turniru ‚‚Vuk Open Niš 2019''u Nišu, takmičilo se 18 klubova sa 157 takmičara iz Srbije, Severne Makedonije i Bugarske. Među njima bilo je i petoro džudista Goča iz Vrnjačke Banje. Teodora Đorđević je među mlađim pionirkama u kategoriji 56kg osvojila zlatnu medalju i diplomu.

U takmičenju mlađih kadeta Andrija Petrašinović je u kategoriji do 66kg osvojio bronzanu medalju i diplomu kao i njegov klubski drug Mihajlo Gočanin u kategoriji 81kg. Lep uspeh vrnjčana,dobro su se borili i Luka Simić u kategoriji do 42kg, pripalo mu je peto mesto i Veljko Bulatović u kategoriji do 55kg koji je osvojio sedmo mesto,saznajemo od predsednika trofejnog i uspešnog džudo kluba Goč Zorana Stamenića.