OL Smederevo grupa "Šumadija": Drugovac - 7. jul 2:2

Gosti su bili mnogo bolji u prvom poluvremenu kada su mogli i ubedljivije da vode od 2:0. U odbrani domaćina itekako se osetio izostanak povređenog Radoslava Markovića i njegova britkost i oštrina. Domaći su se preneli u nastavku, gostima je ponestalo snage i domaći su uspeli preko Nemanje Živojinovića i Mladena Karića da izjednače, a Nikola Živojinović imao je šansu i za pobedu, koja bi po svemu vidjenom bila nezaslužena te je nerešen ishod možda i najrealniji ishod ovog zanimljivog susreta. Gostima iz Vodnja sve pohvale za igru, Vučetić je bio nezaustavljiv, izuzetno raspoložen i zadao je mnogo muka domaćima. Drugovčanima predstoji gostovanje u Landola i prilika da poprave prilično bled utisak iz ovog izdanja i pobedom zadrže drugo mesto što bi bio veliki uspeh za ovu izuzetno mladu ekipu.

Vučak 1 : 4 Badljevica
Petrijevac 3 : 1 Ravni Gaj
Podunavac 5 : 0 Landol
Drugovac 2 : 2 7. Jul